Yüz yüze 2. Bölüm izle. Yüz Yüze Yeni Bölüm Fragmanı ve İncelemesi

Yüz yüze 2. Bölüm izle. Yüz Yüze Yeni Bölüm Fragmanı ve İncelemesi

Show TV ekranlarının yeni dizisi Yüz Yüze 2. Bölüm fragmanı yayınlandı. İlk bölümü oldukça ilgi gören ve sosyal medya üzerinde olumlu eleştiriler alan dizi yeni bölümü merak ile bekleniyor. Yüz yüze dizisinin başrolünde oynaya Sinem Kobal’ın oldukça merak edilen performansı izleyicinin beğenisini topladı. Dizi incelemesi bölümümüzde sizlere Yüz yüze yeni bölüm özetini anlatacağız.

yüz yüze 2. bölüm izle
yüz yüze 2. bölüm izle

Yüz Yüze 2. Bölüm Neler Olacak?

Televizyon ekranlarının merak edilen projelerinden Yüz Yüze 2. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yüz yüze dizisi yeni bölüm izlemek isteyenleri ne gibi sürprizler bekliyor bu sorunun cevabını sizlere vermeye çalışacağız.

Saliha bu bölümde çete üyeleri ile tanışacak. Dizini fragmanında Cino, Saliha’nın aşktan kaçtığını söylüyor. Bir sonraki sahnede Cino, Saliha’ya çetenin bütün üyeleri ile tanıştıracak. Saliha herkesin bir lakabı olmasına şaşırırken Cino, bu lakapların hepsinin hikayesinin olduğunu söylüyor. Saliha, Tatar’ın kardeşi Zeliha ile tanışacak. Birbirlerinden hiç hoşlanmayacakları kanısına vardığımız bu bölümde bizleri nelerin beklediğini ileriki zamanlarda daha net öğreneceğiz.

Yüz yüze yeni bölümünde izleyicilerin en çok dikkatini çeken konu ise dizinin hız kesmeden heyecanlı bir şekilde ilerlemesi. Güçlü oyuncu kadrosunun verdiği keyif ile yeni bölümü merak ile bekliyoruz.

Yüz Yüze 2. Bölüm Ne Zaman Hangi Kanalda?

Yeni yayın dönemine iddialı bir giriş yapan Yüz Yüze dizisi 26 Ekim 2017 Perşembe günü saat 20.00 da Show TV ekranlarında olacak. Heyecan ve maceranın hız kesmeden devam ettiği dizinin tüm bölüm özetlerini sitemizde bulabilirsiniz. Dizi haberleri bölümümüzde dizi hakkında tüm haber ve gelişmeleri takip edebilir yorum kısmından görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Başrollerinde Birkan Sokullu ve Sinem Kobal’ın oynadığı dizi ayrıca yardımcı oyuncu bakımındanda güçlü kadrosu ile dikkat çekiyor. Taner Ölmez, Özgür Emre Yıldırım, Başak Daşman, Muhammet Çakır, Ece Çeşmioğlu ve Rüzgar Aksoy gibi değerli oyuncu grubunun rol aldığı diziyi mutlaka izlemenizi öneririm. 1. Sezonda olmasına rağmen çok büyük beklentiler olan diziyi seveceğinizi umuyor sizleri Yüz yüze 2. Bölüm fragmanı ile baş başa bırakıyoruz keyifli seyirler.