YENİ DİZİ “GUNPOWDER” ÇIKTI

YENİ DİZİ “GUNPOWDER” ÇIKTI
Loading...

Game Of Thrones ile dizi tarihinin en ünlü isimlerinden birisi haline gelen namı değer Kit Harington yani Jon Snow’ın yeni planı belli oldu.

Gunpowder ismindeki yeni dizisi yayına girecek. Harington, konusunda 1605 yılının İngiliz Parlamentosu’nu bombalamak isteyenlerin bir araya gelmiş 12 kişilik bir Barut Komplosu adında grup olacak ve Lideri Robert Catesby’ı canlandıracak.

Loading...

Gunpowder kadrosu Yüzüklerin efendisinden tanıdığımız Liv Tyler, Mark Gatiss, Top of the Lake yıldızı Peter Mullan da rol almaktadır.
Dizi ile ilgili röportaj veren yapımcı Diederick Santer, “Gunpowder, İngilterenin en büyük ve ünlü hikayelerinden birisini en ince ayrıntısına kadar anlatacak. Bu mükemmel kadro ve ekip ile öykünün derinliklerine ineceğiz.” dedi. Üç ayrı bölümden oluşması planlanan dizinin ne zaman vizyonda olacağı henüz belli değil ve 2017 Yılı içerisinde yayınlanacağını ama hangi tarihte olacağını belirtmedi.
Yani arkadaşlar; Dizi hayatımıza, dizi kadromuza yeni atraksiyonlu, gerilim dolu,  aksiyonun bol miktarda olduğu soluksuz izleyeceğimiz bir dizi daha gelecektir. Bu diğer dizilerden farklı biraz daha aksiyonlu polisiye dizisi olacaktır

 


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video