Beyazperde bu hafta gösterime giren Secret Superstar filmi izlemek isteyenler için birkaç tüyo vermek istedik. Aamir Khan filmleri arasında mutlaka izlenmesi gereken bir yapım olan Secret Superstar izleyicilerin parasının tam karşılığını veriyor. Film incelemesi bölümümüzde filme gitmeyi düşünenler için bilgiler vereceğiz.

Secret Superstar filmi izle

Secret Superstar filmi izle

Secret Superstar Filmi Konusu Nedir?

Vizyondaki filmler arasında şuanda gidilebilecek en iyi film olduğu kesin bizce. Aamir Kahn filmleri arasında konusu bakımından diğer yapımlarına göre daha solistik bir film olduğu kesin.

Hindistan’da yaşayan ve hayalinde hep bir şarkıcı olmak isteyen 14 yaşındaki Insu adlı kızın öyküsünü anlatıyor film. Bu hayal dünyasında yaşarken bir gün babası genç kızımızın gitarını buluyor ve param parça ediyor. Insu tam hayallerinin peşinden gitmekten vazgeçecek iken karşısına Ta ki Shakti Kumar ismindeki ünlü müzik yapımcısı çıkıyor. Insu, bugüne kurduğu hayalleri gerçekleştirebilmesi için hayatının en büyük macerasına atılır.

Insu’nun hayatındaki tek istediği müzik sevdasından asla vazgeçmeyeceği serüvende büyük fedakarlıklar ve zorluklar onu beklemektedir. Bir tarafta aile baskısı ile karşı karşı olan genç kızımız bu zorluklardan sıyrılıp istediği şöhrete kavuşabilecek mi?

Secret Superstar Filmi Oyuncu kadrosu

Beyazperdenin oldukça popüler olacak filmleri arasında gösterebileceğimiz film dram türünde izleyiciler ile buluşacak. Yabancı film izlemek isteyenlerin mutlaka gitmesi geren yapımın yönetmeni Advait Chandan.

Secret Superstar filmi oyuncu kadrosu oldukça başarılı isimlerden oluşuyor. Başrollerde Aamir Khan, Zaira Wasim ve Raj ArjunIu izleyeceğiz. Filmin toplam süresi  149 dakika gibi ortalamanın üstünde. Secret Superstar filmi 20 Ekim 2017 tarihinde gösterime girdi. 7.9 gibi yüksek IMDB puanına sahip filmi şiddetle izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Yabancı film izlemek isteyenlerin son zamanlarda dram türünde izleyebileceği en iyi film olabilecek bir konuya sahip. Dangal filminden sonra ilk defa izleyici karşısına çıkan Aamir Khan’ın gösterdiği inanılmaz performansı diğer oyuncularında kusursuz katkıları filmi harika bir yapıta dönüştürmüş. Yazımızın da başında belirttiğimiz gibi filme gidecekler paralarının tam karşılığını alacaklarından emin olsun.

Secret Superstar filmine gidenlerin konumuzun altında düşünce ve incelemelerini bizim ile paylaşmasını rica ediyoruz. Bu paylaşımların filme ilk kez gidecekler için yön verici olacağını lütfen unutmayınız. Sizleri Secret Superstar fragmanı ile baş başa bırakıyoruz keyifli seyirler.