Valerian-and-the-City-of-a-Thousand-Planets-izle-fragman

Valerian and the City of a Thousand Planets, Türkçe adıyla Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu filmi 27 Temmuz 2017 tarihinde karşımıza çıkmak için hazırlanıyor. Başrol oyunculuğunu dünyaca ünlü oyuncuların ve dünya pop kraliçesi olan Rihanna‘nın yaptığı filmimizin yönetmeni Luc Besson, filmin Valerian and Laureline eserinden uyarlandığını söyledi. Bu uyarlama filmin ne kadar hasılat yapacağı hakkında kesin bir açıklama yapamayacağız ama aşağıdaki oyuncu kadrosuna bakarsanız nasıl bir hasılattan bahsettiğimizi anlarsınız. Filmimizin baş rol oyuncuları olarak Cara Delevingne, Dane DeHaan ve tabii ki Rihanna yer alıyor. Cara Delevingnee: Laureline, Dane DeHaan: Valerian ve Rihanna ise Bubble olarak karşımıza çıkıyor.

Cara-develigne-valerian-izle

Film Rihanna’nın ilk sinema deneyimi olmasa da ilk filmde oyunculuk deneyimini Rihanna’ya sunuyor. Daha önceden bir korku filmi olan Bates Motel‘de çok kısa bir sahnede yer alan Rihanna’nın ilk deneyimi bir korku dizisinde yer alıyor. Rihanna’nın ilk film deneyimini Luc Besson ve Virginie BessonSilla film yapımcıları olarak sunmuştur. Sizlere bu yazımızda aşağıdaki soruları cevaplandıracağız.

Valerian and the City of a Thousand Planets konusu ne olacak?
Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu Rihanna ne rolünde oynayacak?
İlk Rihanna filmi?
Valerian and the City of a Thousand Planets Fragmanı İzle

28. Yüzyıl’da, çeşit çeşit olarak tam bin gezegenden gelmiş tüm ırklar, büyük bir metropole dönüşmüş devasa Alpha şehrinde barış ve huzur içinde yaşamlarını sürdürmektedirler. Bu barış ve huzurun sağlanması için her ırk kendi deneyimini ve fikirlerini paylaşmıştır. Bu sayede huzur ve barış ortaya çıkarak sağlam bir altyapı oluşmuştur. Her şey yolunda ilerlerken Alpha’nın refah ve güvenliği, bilinmeyen güçlü bir kuvvetin yoğun tehdidi altına girmiştir. Bu huzur ve güvenli ortamı korumak için iki ajan tutulur. Özel ajanlar Valerian (Dane DeHaan) ve yardımcısı Laureline (Cara Delevingne) bütün ırkların umudu olmakla beraber aynı zamanda romantik dolu sahnelere şahitlik edeceklerdir. Bu ikili ajanın 10 saatten az bir zamanları kalmıştır. Filmimiz Pierre Christin’in 1967’de yayınladığı Valerian ve Laureline adlı çizgi romandan uyarlanmıştır.

Bu görkemli bilim kurgu filmi Fransız yapımı olması ve Avatar‘a oldukça benziyor olması bizleri bir nebzede olsa heyecanlandırdı. Bakalım ne kadar başarılı olacaklar. Ancak filmimizin baş rolünde Cara yerine Rihanna olsaydı daha iyi olabilirdi.

Valerian and the City of a Thousand Planets Fragmanı