Home / Dizi Haberleri / Uluslararası Emmy Ödüllerinde Drama Ödülü ‘La Casa de Papel’in!

Uluslararası Emmy Ödüllerinde Drama Ödülü ‘La Casa de Papel’in!


Uluslararası Emmy ödüllerinde en iyi drama ödülü İspanyol dizisi La Casa de Papel’e gitti. Netflix’te izleyici karşısına çıkan ve platformun en çok izlenen uluslararası yapımı olan dizi, merakla beklenen yeni sezonu için hazırlıkları sürdürüyor.

New York’ta düzenlenen törenin, en iyi film/mini dizi dalında kazananı Birleşik Krallık yapımı Man in an Orange Shirt oldu. Başrolünde Vanessa Redgrave’e yer veren dizi, biri günümüzde diğeri ise 1940’larda geçen iki farklı aşk hikayesini işliyor. İki saatlik yapım BBC ekranlarında izleyici karşısına çıktı.

Komedi dalında büyük ödülü kazanan İsrail dizisi Nevsu olurken belgesel ödülü BBC Arabic yapımı Goodbye Aleppo’ya gitti.

Törenin kazanan oyuncuları The Sniffles Would Have Been Just Fine ile Anna Schudt ve Ride Upon the Storm’daki performansıyla Lars Mikkelsen oldu. Geçtiğimiz yıl Kara Sevda’nın kazandığı Telenovela ödülü ise Portekiz yapımı The Payback’e gitti.

Törenin kazanan oyuncuları The Sniffles Would Have Been Just Fine ile Anna Schudt ve Ride Upon the Storm’daki performansıyla Lars Mikkelsen oldu. Geçtiğimiz yıl Kara Sevda’nın kazandığı Telenovela ödülü ise Portekiz yapımı The Payback’e gitti.Check Also

Aaron Paul’lu ‘Breaking Bad’ Filmi Netflix’te Yayınlanacak!

2008-2013 yılları arasında AMC kanalında izleyiciyle buluşan "Breaking Bad" efsanesi, bu kez Netflix’te prömiyer yapacak ve ardından AMC ekranında yayınlanacak.