Home / Dizi Fragmanları / The Walking Dead 8. Sezon 6. Bölüm Türkçe Altyazılı

The Walking Dead 8. Sezon 6. Bölüm Türkçe Altyazılı


Herkesin merakla beklediği dizi The Walking Dead 8. Sezon 6. Bölüm yayınlandı. TWD son bölümü ile izleyicinin akıllara durgunluk veren sahneleri yanı sıra birçok kişinin de meraklı bekleyişine neden oldu. Diziyi internetten takip eden izleyiciler yeni bölüm teorilerini sosyal medya hesapları aracılığı ile iletmeye başladılar bile.

The Walking Dead 8. Sezon 6. Bölüm İncelemesi

Öncelikle belirtmekte fayda var diziyi henüz izlemediyseniz yazımız spoiler içerdiğinden en alttan diziyi takip ettikten sonra bakabilirsiniz. The Walking Dead 8. Sezon başladığından bu yana oldukça hareketli bir sezon yaşıyor. TWD 8. Sezon 6. Bölüm özetimiz sizlerle.

Michone ve Rossita yarılı olduklarından dolayı uzun süredir dizde görünmüyorlardı. TWD yeni bölüm ile birlikte bu ikili neler olup bittiğini yerinde görmek isteyecekler. Kapana kısılan Negan’ın adamları Michone ve Rossita’nın yol güzergahında operada gürültü çıkartıkları sırada durumu Michone fark edecek.

Depoya giren Michone ve Rossita sağ kaln 2 Negan askeri ile karşı karşıya kalacaklar. Rossita, erkek olan survivoru bazuka ile havaya uçuracağı sahne bizim çok fazla ilgimizi çekti. Michone ile tek kalan kadın ise çıkan gürültüden yararlanıp kaçmaya çalışacak. Ellerinden kaçırdıklarını sandıkları kadına, Darly kamyon ile hiç beklemediği anda çarpıyor ve herkes derin bir nefes alıyor.


Rick, bütün planların işlemesi için çöplüğe geri dönüp daha önce anlaşamadığı lider ile konuşuyor ve yeni bir teklif sunuyor. Negan’ın kapana kısıldığını söylese de çöplük takımı bu anlaşmayı kabul etmeyerek Rick’i esir alıyorlar.

Carl ise babası tarfından silah sıkılarak korkutulan Siddiq’in peşine düşüyor. Ormanlık bir alanda karşılaşan ikili oldukça gergin olsalar da Carl, Siddiq’e yardım ediyor ve onu ikna etmeye çalışıyor. Siddiq her ne kadar kendisi için çok cömert olan bu teklifi geri çevirmek istese de Carl buna izin vermeyecek.

Maggie, Negan’ın tutsak askerlerini Hilltop’un çinde bir hapishane kurup oraya alıyor. Bu duruma karşı koymaya çalışan eski lideri Geogary de aynı grup ile hapise atacak. Carrol, Shiva’nın ölümü ile perişan olan Kral Ezekiel’i ikna etmek için oldukça çaba sarf etmek zorunda kalacak.

The Walking Dead 8. Sezon 6. Bölüm birçok heyecan verici sahne ile ekranlara geliyor. TWD 8. Sezon yeni bölümleri hakkında tüm incelemeleri sizler için yapmaya devam edeceğiz. TWD 8. Sezon 6. Bölüm Türkçe altyazılı özel video ile sizleri baş başa bırakıyoruz. TWD yeni bölümlerini sitemiz üzerinden takip etmeye devam edin iyi seyirler.

 

Check Also

Dört Akademi Üyesi, Oscar Seçimlerini Açıkladı!

91. yılında bulunan Oscar Ödülleri, verilen oyları her yıl gizlilik içerisinde tutuyordu. Ancak bu yıl basına sızan bilgiye göre dört Akademi üyesi hangi filmlere ve isimlere oy verdiklerini açıkladı. Akademi'nin tüm gelenekleri bozduğu törene imza atacak olması da oldukça tepki topladı. İsimleri açıklanmayan Akademi üyelerine Los Angeles Times sorular yöneltti. Bu soruların cevaplarında ise En İyi Film kategorisinde iki Roma, iki Black Panther oyu; En İyi Yönetmen kategorisinde üç Alfonso Cuaron ve bir -adaylık alamayan- Bradley Cooper oyu; En İyi Orijinal Senaryo kategorisinde bir First Reformed, iki The Favourite, bir de Roma oyu; En İyi Uyarlama Senaryo kategorisinde iki If Beale Street Could Talk, bir BlackKklansman, bir Can You Ever Forgive Me? oyu; En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde üç Olivia Colman ve bir Melissa McCarthy oyu; En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde iki üye Christian Bale ve Rami Malek arasında gidip geldiğini açıklarken bir Rami Malek, bir de Willem Dafoe oyu; En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu kategorisinde üç Richard E. Grant ve bir Adam Driver oyu çıkarken, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu kategorisinde ise üç Regina King oyu verilirken bir kişi Emma Stone, Rachel Weisz ve Regina King arasında tam bir karar veremediğini belirtti.

One comment

  1. Ben bu diziye cnbce zamanında başladım fx ile devam ediyorum arada sıkıcı olsada izliyorum. Daha uzar bu dizi heyecana devam …