Herkesin merakla beklediği dizi The Walking Dead 8. Sezon 6. Bölüm yayınlandı. TWD son bölümü ile izleyicinin akıllara durgunluk veren sahneleri yanı sıra birçok kişinin de meraklı bekleyişine neden oldu. Diziyi internetten takip eden izleyiciler yeni bölüm teorilerini sosyal medya hesapları aracılığı ile iletmeye başladılar bile.

The Walking Dead 8. Sezon 6. Bölüm İncelemesi

Öncelikle belirtmekte fayda var diziyi henüz izlemediyseniz yazımız spoiler içerdiğinden en alttan diziyi takip ettikten sonra bakabilirsiniz. The Walking Dead 8. Sezon başladığından bu yana oldukça hareketli bir sezon yaşıyor. TWD 8. Sezon 6. Bölüm özetimiz sizlerle.

Michone ve Rossita yarılı olduklarından dolayı uzun süredir dizde görünmüyorlardı. TWD yeni bölüm ile birlikte bu ikili neler olup bittiğini yerinde görmek isteyecekler. Kapana kısılan Negan’ın adamları Michone ve Rossita’nın yol güzergahında operada gürültü çıkartıkları sırada durumu Michone fark edecek.

Depoya giren Michone ve Rossita sağ kaln 2 Negan askeri ile karşı karşıya kalacaklar. Rossita, erkek olan survivoru bazuka ile havaya uçuracağı sahne bizim çok fazla ilgimizi çekti. Michone ile tek kalan kadın ise çıkan gürültüden yararlanıp kaçmaya çalışacak. Ellerinden kaçırdıklarını sandıkları kadına, Darly kamyon ile hiç beklemediği anda çarpıyor ve herkes derin bir nefes alıyor.

Rick, bütün planların işlemesi için çöplüğe geri dönüp daha önce anlaşamadığı lider ile konuşuyor ve yeni bir teklif sunuyor. Negan’ın kapana kısıldığını söylese de çöplük takımı bu anlaşmayı kabul etmeyerek Rick’i esir alıyorlar.

Carl ise babası tarfından silah sıkılarak korkutulan Siddiq’in peşine düşüyor. Ormanlık bir alanda karşılaşan ikili oldukça gergin olsalar da Carl, Siddiq’e yardım ediyor ve onu ikna etmeye çalışıyor. Siddiq her ne kadar kendisi için çok cömert olan bu teklifi geri çevirmek istese de Carl buna izin vermeyecek.

Maggie, Negan’ın tutsak askerlerini Hilltop’un çinde bir hapishane kurup oraya alıyor. Bu duruma karşı koymaya çalışan eski lideri Geogary de aynı grup ile hapise atacak. Carrol, Shiva’nın ölümü ile perişan olan Kral Ezekiel’i ikna etmek için oldukça çaba sarf etmek zorunda kalacak.

The Walking Dead 8. Sezon 6. Bölüm birçok heyecan verici sahne ile ekranlara geliyor. TWD 8. Sezon yeni bölümleri hakkında tüm incelemeleri sizler için yapmaya devam edeceğiz. TWD 8. Sezon 6. Bölüm Türkçe altyazılı özel video ile sizleri baş başa bırakıyoruz. TWD yeni bölümlerini sitemiz üzerinden takip etmeye devam edin iyi seyirler.