Home / Dizi Fragmanları / The Walking Dead 8. Sezon 5. Bölüm Türkçe Altyazılı İzle

The Walking Dead 8. Sezon 5. Bölüm Türkçe Altyazılı İzle


İnternet dizileri arasında en çok izlenen dizi özelliğini koruyan The Walking Dead 8. Sezon 5. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Herkesin merakla beklediği TWD 8. Sezon 5. Bölüm Türkçe altyazılı Fragmanı ve özetini sizler için inceledik.

The Walking Dead 8. Sezon 5. Bölüm Neler Olacak?

Tüm zamanların en çok izlenen dizi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen The Walking Dead 8. Sezon 5. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragmanı büyük ilgi gördü. Sosyal medya üzerinde en çok takip edilen konu olma özelliğini koruyan TWD 8. Sezon 5. Bölüm incelemesi sizlerle.

TWD 8. Sezon geçtiğimiz bölümlerde Negan’ı sadece ilk bölümde görmüştük. The Walking Dead 8. Sezonda Negan’ı bu bölümde ikinci kez göreceğiz. Rahip ile bir konteynırda sıkışıp kalan Negan onu oldukça fazla hırpalayacak. Rick ile bilgiler almak isteyen Negan başarılı olabilecek mi TWD yeni bölüm yayınlanınca görebileceğiz.

Rick ve Darly ağır silahları TWD 8. Sezon 4. Bölüm içinde kurtarmışlardı. Yeni bir plan için Darly ile konuşan Rick uygulamaya geçmek için birbirlerinden ayrılıyorlar. Negan’ın karakolları ise büyük bir direniş için toplanıyor. TWD 8. Sezon 5. Bölüm oldukça hareketli geçecek.

TWD 8. Sezon Bölümleri arasında en heyecan verici olayların başlangıç noktası olacak bölümü sakın kaçırmayın. TWD son bölümü zaten bunun sinyallerini vermişti. Rick ve Darly ağır silahları Negan’ın askerlerine ulaşmadan ellerine geçirmeleri ne kadar büyük bir koz olsa da dizi yapımcıları illaki bir şey düşünüyorlardır.

The Walking Dead 8. Sezon bölümleri arasında bir başlangıç olacak TWD yeni bölümü özeti kısaca şöyle. Negan ve rahip arasında oldukça uzun sürecek konuşmalar. Negan’ın askerlerinin terse giden durumlar karşısında ilkez birlik olup bir cevap verme çabası içerisinde olacak olmaları. Rick ve Darly’nin yeni planı dizinin gidişatını etkileyecek mi? TWD 8. Sezon son bölümde Ezekeil’in birçok adamını kaybetmesi dizinin dengesini nasıl değiştirecek.

TWD 8. Sezon da akıllarda birçok soru bulunurken geçtiğimiz sezonlara göre oldukça fazla aksiyon ile karşı karşıya olduğumuz bir gerçek. Sezon başında yapımcıların monoton giden diziye renk katacaklarını zaten açıklamışlardı ancak biz bile bu kadarını beklemiyorduk.

The Walking Dead 8. Sezon 5. Bölüm Ne Zaman İzlenebilecek?

AMC tarafından yayınlanan The Walking Dead 8. Sezon 5. Bölüm 20 Kasım 2017 Pazartesi ekranlara gelecek. Telif Hakları nedeni ile yasal olarak sadece AMC ve izin verilen kuruluşlardan dizi izleyebilse de birçok İnternet sitesi yayınlamaya devam ediyor.

Sözü daha fazla uzatmadan sizleri TWD 8. Sezon 5. Bölüm Türkçe Altyazılı bölümü ile baş başa bırakıyoruz. Dizi hakkında fikir ve görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayınız.

https://www.youtube.com/watch?v=4fiGWE8qBBA

The Walking Dead 8. Sezon 5. Bölüm Türkçe Altyazılı Tek Part

The Walking Dead 8. Sezon 5. Bölüm Türkçe Altyazılı Tek Part AlternatifCheck Also

Aaron Paul’lu ‘Breaking Bad’ Filmi Netflix’te Yayınlanacak!

2008-2013 yılları arasında AMC kanalında izleyiciyle buluşan "Breaking Bad" efsanesi, bu kez Netflix’te prömiyer yapacak ve ardından AMC ekranında yayınlanacak.

2 comments

  1. TWD her bölümü gibi buda izlemeye değer bir bölüm olmuş. Yapımcılar bu sezon herkesi heyecanlandırmaya devam edecekler bu konuda kararlılar anlaşılan.

  2. Harika bir TWD bölümü olmuş emeği geçenlere teşekkürler.