İnternet dizileri arasında en çok izlenen dizi olan The Walking Dead 8. Sezon 4. Bölüm Fragmanı yayınlandı. TWD yeni bölüm Fragmanı Türkçe olarak sizlerle olacak. The Walking Dead son bölümünde oldukça nefes kesen sahneler ile bizlerle olmuştu.

The Walking Dead 8. Sezon 4. Bölüm izle

The Walking Dead 8. Sezon 4. Bölüm izle

The Walking Dead 8. Sezon 4. Bölümü Neler Olacak?

Gelmiş geçmiş diziler arasında en çok izlenen dizi klasmanında ilk 3 e girmeyi başaran dizini her bölümü nefesleri kesmeye devam ediyor. Ünlü çizgi romanının beyazperde için uyarlanan hali oldukça ilgi görüyor.

The Walking Dead yeni bölümünde Rick ve Daryl kapana kısıldıkları yerden çıkmak için uzun uğraşlar vermişlerdi. Bulmak istedikleri silahlara ulaşamayan ikili tekrar yola koyuluyorlar. Survivorların yaklaştıklarından haberdar olan Rick ve Daryl çok dikkatli hareket etmek zorundalar.

Jesus, Morgan ve Carl’un bulunduğu grup TWD son bölümünde ele geçirdikleri survivorlar için kavga etmişler ve Morgan ekipten ayrılma kararı almıştı. TWD 8. Sezon 4. Bölümünde ise Carol kapana kısılıyor.

Survivorların izini süren ekipte Carol bir binanın içinde yalnız başına olarak kıstırılmış durumda. Her ne kadar bulunduğu yerden çıkacak olsa da bir Negan askeri tarafından esir düşecek. Carol bu durumdan nasıl kurtulacak veya Ezekiel ile kurdukları bir tuzak mı bizde çözemedik.

Rick ve Darly otobanda bir grup survivor tarafından yakın takibe alınıyor. Aksiyon sahnelerinin hız kesmediği dizide bu bölümde motor üzerinde atış talimi izleyeceğiz. Rick ve Darly peşinde oldukları silahlara ulaşabilecekler mi?

TWD 8. Sezon 2. Bölümünden itibaren Negan’ı hiç görmedik. İzleyicilerin merakla beklediği o büyük karşılaşma ne zaman olacak bilinmez ama Rick ve ekibi cephesinde işler uzun zamandır yolunda gidiyor. The Walking Dead yeni sezon açıklamasında bu sezonun diğer sezonlardan daha hareketli geçeceğini biliyorduk ama bu kadarı fazla oldu sanırım.

The Walking Dead 8. Sezon 4. Bölüm Ne Zaman Gösterimde Olacak?

TWD 8. Sezon son bölümü 13 Kasın 2017 tarihinde internet üzerinden izlenebilecek. Telif hakları nedeni ile dizinin yasal olmayan sitelerden izlemek mümkün olacak. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri TWD 8. Sezon 4. Bölüm Türkçe Fragmanı ile baş başa bırakıyoruz.

TWD 8. Sezon 4. Bölüm Tek Part Türkçe İzle 1. Alternatif
TWD 8. Sezon 4. Bölüm Tek Part Türkçe İzle 2. Alternatif