Dünya üzerinde en çok izlenen internet dizisi The Walking Dead 8. Sezon 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı. The Walking Dead 8. Sezon yeni bölüm Fragmanı oldukça heyecanlı sahneler içeriyor. The Walking Dead son bölümü ile izleyenleri ekrana kilitlemişti. Yabancı dizi bölümümüzde sizlere The Walking Dead yeni bölüm incelemesini yapacağı.

the walking dead 8. sezon 3. bölüm izle

the walking dead 8. sezon 3. bölüm izle

The Walking Dead 8. Sezon 3. Bölüm İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Dünya’da izlenme rekorları kıran ve her yeni bölümü merakla beklenen The Walking Dead 8. Sezon yeni bölüm Fragmanı yayınlandı.

Morgan ve Jesus önderliğinde Negan’ın survivor ekibini hezimete uğratmış ve tüm survivorları esir almıştı. Yeni bölümde yol boyunca survivorları götüren ekibe zombi ordusu saldırıyor ve işler karşıyor. Son bölümde silahları arayan Rick ve Darly kapana sıkışmış durumda. Darly,Negan’ın adamları tarafından kapana sıkıştırılacak ve çatışmak zorunda kalacak. Rick’te durumlar değişmedi son bölümde olduğu gibi Atalanta’dan tanıdığı adam onu öldürmek için zaman kolluyor.

Morgan, Carol ve Jesus zombi ordusu ile baş etmeye çalışırken bir taraftan da esir aldıkları survivorları kontrol etmek zorunda kalıyorlar. Ezekiel ve arkadaşları ormanlık bir alanda Negan’ın adamları tarafından pusuya düşürülüyor.

The Walking Dead 8. Sezon son Fragmanında Rick, esir düştüğü yerde survaviorların geldiğini biliyor ve bir şeyler yapmak zorunda. Morgan ve Jesus’un grubu zombi ordusunu atlatıyor ve esirlerle birlikte geri dönüş yoluna devam ediyorlar. Morgan dizide Richard’ı öldürdüğü gün onu tahrik edenle aynı yolda dalaşmaya giriyor ancak öldürmemek için kendisini zor tutuyor.

Oldukça heyecanlı geçeceğe benzeyen yeni bölümde birçok açıdan farklı maceralar izleyeceğiz gibi duruyor. Telif hakları nedeni ile birçok yerde yayınlanması yasak olan dizi meraklıları için internet ortamında farklı seçenekler bulunuyor.

The Walking Dead 8. Sezon 3. Bölüm Ne Zaman?

Dünya’nın en popüler dizilerinden olan TWD yeni bölümü 6 Ekim 2017 Pazartesi izleyici ile buluşacak. AMC tarafından yapımı üstlenilen dizinin Türkiye gösteri tarihi ise yasal olmayan koşullarda Salı gününü bulması bekleniyor.

The Walking Dead 8. Sezon 3. Bölüm Fragmanı ile sizleri baş başa bırakmadan önce dizi takipçilerinin düşüncelerini bizimle paylaşmasını rica ediyoruz. The Walking Dead yeni bölüm Fragmanı sizlerle keyifli seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=D5gDF3lFsQ4