AMC ekranlarında yayınlanan The Walking Dead 8. Sezon 2. Bölüm Fragmanı izleyici ile buluştu. Amerikan televizyon tarihinin totalde en çok izlenen dizilerinden biri olan The Walking Dead yeni bölüm incelemesi ile sizlerle olacağız. The Walking Dead son bölümü geçtiğimiz sezonun final sahnesinin devamı ile başlamıştı. Yabancı dizi haberleri köşemizde TWD yeni sezon tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz.

The Walking Dead 8. Sezon 2. Bölüm izle

The Walking Dead 8. Sezon 2. Bölüm izle

The Walking Dead 8. Sezon 2. Bölüm Neler Olacak?

The Walking Dead 100. Bölümü ile AMC televizyonu tarafından yayınlanacak. Ülkemizde tüm zamanların en çok izlenen internet dizisi olma özelliğini koruyan dizinin yeni bölüm incelemesi sizlerle.

The Walking Dead yeni bölüm Fragmanında ilk gördüğümüz şey Rick’in, Negan’ı sıkıştırdığı hengâmeden sonra kurtulmuş olması. Survivorları tekrar toplayan Negan yaşadığı bu şoku çabuk atlatığı ve karşı atağa geçmek için ekibini topladığını görebildik. Ezekiel, Carol’e bu savaşı mutlak suret ile kazanacaklarını kendisi ve yandaşlarının buna sonuna kadar inandığını söylüyor. Darly, Rick, Jesus ve ekibin diğer önemli isimleri Negan’a ait bir karakolu basıyorlar. Aradıkları ne ise bulamadıkları gibi büyük bir kovalamacanın da başlama noktası burası olacak.

The Walking Dead yeni bölümünde santral binası etrafında gözcülük yapan Morgan ve Jesus içeride kendilerini bekleyen sürprizden haberdar değiller. Santralde olan bölüm ile çok fazla detaya girilmemiş ama dizinin yapımcılarının bu sene bolca patlama izleteceklerini açıklamasının ardından diğer sahnede bizleri büyük bir heyecan bekliyor.

Hastane çevresinde gösterilen sahnede büyük bir patlamadan sonra Carol ve Ezekiel yerde yatarken üstlerine bir zombi ordusu geliyor. İlk görüşte ikilinin yalnız olduğunu zannettik birkaç zombiyi öldürdükten sonra arkasında takımın diğer kalanlarını gördük. The Walking Dead yeni bölüm Fragmanında gösterilemese de bunun bir tuzak olduğu kesin ve bu cehennemden nasıl çıkacakları şimdiden merak konusu oldu.

The Walking Dead 8. Sezon 2. Bölüm Ne Zaman?

Dünya dizi tarihinin en çok izlenen yapımlarından birisi olan The Walking Dead yeni bölümü Amerika’da 30 Ekim 2017 Pazartesi gösterimde olacak. AMC televizyonundan yayınlanacak TWD yeni bölümü telif hakları nedeni ile internet ortamından yasal olarak izlenilmiyor. Yasal olmayan kanallar vasıtası ile internet üzerinden izleyeceğiniz dizi The Walking Dead yeni bölümü muhtemelen Salı günü alt yazılı olarak izleme şansınız olabilir.

Sözü daha fazla uzatmadan sizleri TWD 8. Sezon 2. Bölüm Fragmanı ile baş başa bırakalım. Yabancı dizi takipçilerinin sıklıkla izlediği dizi için görüş ve düşüncelerinizi bizim ile paylaşmanızı rica ediyoruz iyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=KnE4ESaTQDE