“The Standoff at Sparrow Creek” Posterinde Karantina!

  • 5 ay ago
  • 89
  • Ağustos 15, 2018 9:51 edited
“The Standoff at Sparrow Creek” Posterinde Karantina!
Loading...

Gerilim-dram filmi The Standoff at Sparrow Creek‘ten poster var. Prömiyerini Toronto Uluslarararsı Film Festivali’nin Midnight Madness seçkisinde yapacak olan film, ürkütücü bir atmosfer sunuyor.

Gannon, pek de sosyal olmayan bir polistir. Ancak yaşadığı mekanik hayat, bir polis cenazesinde yapılan silahlı saldırı ile değişecektir. Silahlı saldırının ardından Gannon istemediği halde emekliliğinden geri dönmeye zorlanır. Gerekçe ise; saldırıyı gerçekleştiren katilin, Gannon’ın teşkilattan ayrıldıktan sonra katıldığı milis gücünden olmasıdır. Gerçekleşen silahlı saldırının ülke genelinde kopyacı bir şiddet zincirini tetikleyebileceğini fark eden Gannon, kendi milislerini “karargah” adını verdikleri uzak bir kereste fabrikasında karantinaya alır. Orada, katili ya da katilleri ortaya çıkarmak ve daha fazla kan dökülmeden onları yetkililere teslim edebilmek amacıyla bir dizi yorucu soruşturma başlatır…

Loading...

Amerikalı yönetmen Henry Dunham‘ın senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği filmin başrolünde Hollywood’un tanınan yıldızlarından James Badge Dale yer alıyor. Filmin kadrosunda “Whiplash” ile hatırladığımız Chris Mulkey, Chicago dizi serisinin Sean Roman’ı Brian Geraghty, İngiliz oyuncu Robert Aramayo, fenomen dizi Twin Peaks‘in Duncan Todd’u Patrick Fischler, “The Blacklist” dizisinden Happy Anderson ve Quentin Tarantino imzalı “The Hateful Eight”ten Gene Jones da yer alıyor.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video