Home / Cinema News / The Sinner Dizisini Sizler İçin İnceledik

The Sinner Dizisini Sizler İçin İnceledik


The Sinner, dönemin en popüler dizilerinden birisi olma yolunda. Özellikle internet dizileri içerisinde son zamanlarda en çok arama yapılan dizi. Usa Network tarafından yapımı üstlenilen dizi Alman yazar Petra Hammesfahr’ın romanının beyaz perdeye uyarlanması ile ortaya çıktı.

The Sinner dizisi tür bakımından dram , gerilim ve suç yönleri ile ön plana çıkıyor. Dizinin yapımcılığını Iron Oceans ve Universal Cable Productions birlikte üstlenmiş durumda.

jessica biel,the sinner

The Sinner Oyuncu Kadrosunda Kimler Oynuyor ?

Dizinin başrolünde televizyon ekranlarına yaklaşık 15 yıl sonra geri dönen Jessica Biel yer alıyor. Cora Tanner karekterini canlandıran başarılı oyuncu performansı ile ilk bölümde göz doldurdu. Dizinin diğer başrollerini pulmann ve Harry Ambrose paylaşıyor. Christopher Abbott (Cora’nın eşi), Enid Graham (Cora’nın annesi) ve Teri Wyble (Leah Belmont) dizinin diğer önemli karakterleri.


the sinner,oyuncu kadrosu

The Sinner Dizisinin Konusu Nedir ?

Alman yazar Petra Hammesfahr’ın romanından uyarlanan dizinin konusu genç bir annenin gezmek için gittikleri sahilde yaşadığı öfke , korku ve şiddet içinde işlenen cinayeti anlatıyor. Dedektif Harry ve Cora’nın yolları bu cinayet esnasında kesişiyor. Düzgün bir hayatı olan Cora neden bu cinayeti işlemişti? Romanı okumayan kişilerin kesinlikle meraktan deli olacağı bu diziyi mutlaka izleyin.

the sinner,konusu nedir

The Sinner Dizisinden Beklentilerimiz Ne?

Dizinin ilk bölümü olduğu için başlangıçta biraz sıkıcı gibi gelebilir. Dakikalar geçtikçe dizinin normalden çok daha farklı ve sürükleyici olduğunu anlayacaksınız. Dizinin en büyük artılarından biri ise oldukça basit bir anlatımla izleyiciyi ekrana çekebilmesi gibi görünüyor. Kısa zamanda oldukça fazla yoruma tutulacak olan The Sinner dizisini kesinlikle tavsiye ediyorum.

The Sinner Dizisine Sosyal Medyadaki Tepkiler

Dizi daha başlamadan sosyal medyada oldukça kalabalık bir grup dizinin mutlaka izlenmesi için paylaşımlar yapıyordu. İlk bölümü izleyenlerin sadece uzun yıllar aradan sonra ekranlara geri dönen  Jessica Biel’i izlemek için izlediğini bile söyleyebiliriz. Yeni başlayan ve basit anlatımı ile izleyicinin beğenisinitoplayan dizinin diğer bölümleri için değerlendirmelere devam edeceğiz. Diziyi izleyen arkadaşlarımızın yorumlarını bekliyoruz. Umarız yeni başlayacak arkadaşlara bu konuda yardımcı olabilmişizdir.

Check Also

Stephen King İmzalı “Rest Stop” Beyaz Perdeye Uyarlanıyor – Haberler

Stephen King’in eserlerinden Rest Stop, beyaz perdeye aktarılacak. Usta korku yazarı Stephen King’in hikayelerinden biri …

3 comments

  1. Güzel bir inceleme olmuş elinize sağlık devamını bekliyorum 🙂

  2. Takip edilmeye değer bir dizi gibi , zaten dizilerde sürükleyicilik ilk şart

  3. Diziyi izlemeyecektim fakat yorumlarınız sonrasında takip etmeye başladım . Güzel bir dizi tavsiye ederim