Home / Dizi Haberleri / ‘The Good Place’in 3. Sezonundan İlk Tanıtımlar Geldi!

‘The Good Place’in 3. Sezonundan İlk Tanıtımlar Geldi!


The Good Place

Kristen Bell‘li komedi dizisi The Good Place 3. sezonundan ilk tanıtım videosunu yayınladı. Yeni sezona ait renkli karakter görselleri ve resmi afiş de görücüye çıktı.

Mike Schur’un imzasıyla ekrana taşınan The Good Place, eleştirmen notları ve seyirci reytingleriyle NBC’nin dikkat çekici dizilerinden biri olmaya devam ediyor. Öldükten sonra öteki dünyada gözlerini açan Eleanor’un sıradışı hikayesini ele alan dizi, karakterin yanlışıkla sadece iyi insanların ve iyiliklerin yaşadığı The Good Place adlı kasabaya gönderilmesi üzerinden ilerliyor.

 

The Good Place‘in başlıca rollerini Bell, Ted DansonWilliam Jackson HarperManny Jacinto ve D’Arcy Carden paylaşıyor. Yürütücü yapımcı kadrosunda ise Michael SchurDavid MinerMorgan Sackett ve Drew Goddard gibi isimler yer alıyor.

The Good Place’in üçüncü sezonu 27 Eylül’de başlıyor. Dizinin ilk iki sezonunun Netflix’te gösterimde olduğunu hatırlatalım.Check Also

Aaron Paul’lu ‘Breaking Bad’ Filmi Netflix’te Yayınlanacak!

2008-2013 yılları arasında AMC kanalında izleyiciyle buluşan "Breaking Bad" efsanesi, bu kez Netflix’te prömiyer yapacak ve ardından AMC ekranında yayınlanacak.