The Good Doctor 6. Bölüm Fragmanı izle

The Good Doctor 6. Bölüm Fragmanı izle
Loading...

ABC ekranlarının heyecan dolu dizisi The Good Doctor 6. Bölüm Fragmanı yayınlandı. David Shore’nin yapımcılığını üstlendiği internet dizisi ilgi ile takip ediliyor. The Good Doctor yeni bölüm incelemesini yabancı dizi haberleri bölümümüzde takip edebilirsiniz.

The Good Doctor 6. Bölüm izle
The Good Doctor 6. Bölüm izle

The Good Doctor 6. Bölüm Neler Olacak?

İnternet dizilerinin ilgi ile takip edilen yapımı The Good Doctor 6. Bölüm Fragmanı ABC televizyonu tarafından yayınlandı. Otizm Sendromlu bir doktorun hikayelerinin anlatıldığı dizinin yeni bölümünde yine heyecanlı sahneler bizleri bekliyor olacak.

The Good Doctor yeni bölüm Fragmanında hastanede yine karışık olaylar olacak. Dizinin başrol oyuncusu Freddie Highmore hastaneye gelen hastaların birinde oldukça beyin fırtınası yaşıyor ve müdahalede geç kalmak üzereyken kendini son anda toparlıyor.

Loading...

The Good Doctor yeni bölümünde özellikle kaza yapan bir bayanın kurtarılış sahnesi izleyicileri ekrana kilitleyecek gibi. Oldukça fazla kan kaybeden hastaya müdahalede fazlasıyla gerçekçi sahnelerin kullanılmış olması diziye anlam katmış.

The Good Doctor dizisi yeni bölümünün son olayı ise ormanlık alanda bulunan yaralıya müdahale edilecek olması. Ormanlık alanda fazlasıyla darp edilmiş bir bayanın yaşama tutunma mücadelesinde sonucun ne olacağı merak konusu.

The Good Doctor 6. Bölüm Ne Zaman İzlenebilecek?

The Good Doctor yeni bölümü ABC tarafından 30 Ekim 2017 Pazartesi günü ekranlarda olacak. İnternet ortamında orijinal dilinde izlemek isteyenlerin aynı gün diziye erişimi mümkün olacak. Diziyi Türkçe dilinde izlemek isteyenler içinse yeni bölümü 31 Ekim 2017 Salı günü izleme şansı bulunuyor.

Yabancı dizi izleyenlerin merakla beklediği yeni bölüm özetini sizler için inceleme fırsatımız oldu. The Good Doctor dizisini takip eden arkadaşların yabancı dizi hakkında görüş ve düşüncelerini bizim ile yorum yaparak paylaşmalarını rica ediyoruz.

The Good Doctor yeni bölüm Fragmanı ile sizleri baş başa bırakır iken dizinin tüm haber ve görüntülerini her hafa olduğu gibi yabancı dizi bölümümüzden takip edebilirsiniz keyifli seyirler dileriz.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video