Home / Dizi Haberleri / The Gifted Dizisi Oyuncu Kadrosu

The Gifted Dizisi Oyuncu Kadrosu


Fox’un yeni yayın döneminin en merakla beklenen Marvel dizisi olacak The Gifted kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Diziye son dahil olan isim Len Wiseman oldu. Ayrıca dizinin 2. Bölümü olacak ” A New World ” ün yönetmen koltuğuna oturacak oyuncu dizi ekibi ile fotoğraf çekiminde bulundu.

Fox adına daha önceki dönemlerde farklı projelerde görev yapan oyuncu bu dizi ile birlikte tekrar aynı kanal ile çalışmaya başlamış oldu.

The Gifted Dizisi Ne Zaman Başlayacak ?

2 Ekim’de prömiyerini gerçekleştirmesi beklenen dizi 9 Ekim’de izleyici ile buluşacak. Merakla beklenen ilk bölümü otoritelerinde iştahını kabartmış durumda. The Gifted dizisinin henüz bir fragmanı veya tanıtımı yapılmış değil. İleri ki zamanlarda bu konu üzerinden sizlere yayınlanacak olan fragmanı ekleyeceğiz.

The Gifted Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var ?

9 Ekimde izleyici ile buluşacak The Gifted dizisinin şuana kadar belirlenen kadrosundaki isimler Stephen MoyerAcker , Natalie Alyn Lind , Sean Teale , Emma Dumont , Coby Bell ve Blair Redford bulunuyor. Diziye eklenecek yeni isimler ve dizinin son haberlerini burdan takip edebilirsiniz.Check Also

Aaron Paul’lu ‘Breaking Bad’ Filmi Netflix’te Yayınlanacak!

2008-2013 yılları arasında AMC kanalında izleyiciyle buluşan "Breaking Bad" efsanesi, bu kez Netflix’te prömiyer yapacak ve ardından AMC ekranında yayınlanacak.

One comment

  1. Yabancı menşeili diziler gerçekten akıcı oluyor ve merakla bekletiyor insanı