The Flash izleyicilerin bildiği gibi son günlerde de dizide kritik bir sorun ile karşı karşılar. The Flash dizisinin baş rol oyuncularından olan Irıs West in yaklaşık 3-4 ay içerisinde öleceği dizi içerisinde rol itibari ile konuşulup duruluyor. Barry Allen geleceği eğer değiştirirse Irıs ölmeyecek yani Savitar’dan kurtulacak. Eğer gelecek değişmez ise Irıs ne yazıkki ölecek. Şuanlık diziden anladığımız olay bu.

Gelelim konunun aslına, öncelikle aşağıdaki verdiğimiz linkten facebook grubumuza gelmeyi unutmayın. Dizinin son bölümlerinde gördüğümüz üzere eski karakterler sürekli bir birleşim içerisindeler. Ve buda toplu bir ekip oluşuyor anlamında. Tabi görüyoruzki bu sezon kesin ve net bir şekilde Savitar’ın ya yenilgisiyle yada yenmesiyle bitecek. Ancak kafamızda soru şu ki; yenecek mi? yenilecek mi?

Belirttiğimiz gibi Kid Flash oradan Jesse oradan derken ekip iyice genişletilecek. Barry Allen’ın Instagram hesabında Arrow ile bir sahne paylaştıki buda ileriki zamanlarda Arrow’uda göreceğiz anlamına geliyor.

 

FACEBOOK GRUBUMUZA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ