You are here

“The Crown”ın Yıldızı Vanessa Kirby “Hızlı ve Öfkeli” Spin-off Filminde!

Dwayne Johnson ve Jason Statham’lı aksiyon filmi kadrosunu genişletiyor.

Hızlı ve Öfkeli” serisinden doğan spin-off projesi “Hobbs and Shaw” için çalışmalar hızlandı. “The Crown” dizisi ile tanıdığımız güzel oyuncu Vanessa Kirby filmin kadrosuna katılmak için görüşmelere başladı. Aktris filmde Deckard Shaw’un kız kardeşi olan bir MI-5 ajanını oynayacak.

Spin-off filminin başrollerini “Hızlı ve Öfkeli” serisinden tanıdığımız Hollywood’un para basma makineleri Dwayne Johnson ve Jason Statham üstleniyor. “John Wick”, “Sarışın Bomba” ve “Deadpool 2” filmlerinden tanıdığımız David Leitch yönetmen koltuğunu üstlenirken, senaryo serinin birçok filminde imzası bulunan senarist Chris Morgan tarafından yazılıyor. Luke Hobbs ve Deckard Shaw karakterlerine odaklanacak “Hobbs and Shaw” ülkemizde 2 Ağustos 2019’da vizyona girecek.

Netflix’in sevilen dizisi “The Crown”da hayat verdiği Prenses Margaret karakteri ile tanıdığımız İngiliz oyuncu Vanessa Kirby’in filmografisinde “Zamanda Aşk / About Time”, “Fırtınalı Hayatlar / Genius” ve “Senden Önce Ben / Me Before You” gibi filmler bulunuyor. Dizideki performansıyla BAFTA’ya aday gösterilen güzel aktrisi bu sene “Mission: Impossible Yansımalar” ve “Gareth Jones” filmlerinde izleyeceğiz.

Yönetmen:
Kamil Çetin

Oyuncular:
Enes Batur, Ceyda Düvenci

Tür : Komedi

Top