The Crown 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The Crown 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Loading...

The Crown Dizisinin Konusu

Netflix, The Crown 2. Sezon başlama tarihini ve ilk fotoğrafını paylaştı. Peter Morgan tarafından kaleme alınan dizinin 2. Sezonu 8 Aralık 2017 de başlayacak. The Crown dizisinin yeni sezonu tüm dünya ile aynı anda yayınlanacak.
Netflix’in orijinal yapımlarından olan ve İkinci Dünya savaşından sonraki yılları konu alan dizi 2. Elizabeth’in tahtta geçirdiği ilk yılları anlatıyor. İngiltere’nin savaş sonrasındaki kasvetli hava, düzelmeye çalışan sosyal yaşam ve siyaset ile kraliyet ailesinin yansımasını harika bir şekilde anlatıyor.
Tarihin arka planda kalmış olaylarını muhteşem şekilde kurgulayan ve izleyiciye tatmin edici miktarda soluksuz izlenecek bir dizi. The Crown dizisinin ilk fragmanını izlediğinizde kesinlikle bu dizi benim dizim diyebileceğiniz bir baş yapıt olabilecek kalitede.

Loading...
the crown 2.sezon, the crown izle

The Crown 2. Sezon Fragmanı izle

Başbakan Harold Macmillan’ın tahttan usulsüzce indirilmesinin ardından illegal yollar ile Mısır’da savaş başlatılmasını konu alacak yeni sezonda 1960 yıllarındaki devrimci olaylarının perde arkası aydınlanıyor.
The Crown 2. Sezon şimdiden oldukça merak uyandırmış durumda. Aşkların ve entrikalar ile birleştiği diziye siyasi çekişmelerde eklenince bu kadar kaliteli bir yapımın merak ile beklenmesi oldukça normal. The Crown 2. Sezon incelemesi şimdilik bu kadar, sizleri 2. Sezonun ilk fragmanı ile baş başa bırakıyoruz.

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz?

Comments

  1. Şenol ARAS

    Bu diiziyi başarılı bulmuyorum. Daha iyisi olabilirdi

  2. futebol

    merakla bekliyoruz hemen bildirini lütfen çok merka ediyom

  3. hakan

    Bekliyoruz bakalım fazla uzun sürmez tvlerde bişey yok zaten .


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video