Taraji P. Henson’lı “What Men Want”tan Yeni Poster Var!

  • 1 hafta ago
  • 13
  • Ocak 17, 2019 1:43 edited
Taraji P. Henson’lı “What Men Want”tan Yeni Poster Var!
Loading...

“What Men Want” Amerika’da 8 Şubat tarihinde gösterime girecek. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi belirsizliğini koruyor.

Empire” dizisinin Altın Küre ödüllü yıldızı, “Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi” ile Oscar’a aday gösterilen başarılı oyuncu Taraji P. Henson’ın başrolünü üstlendiği romantik komedi filmi “What Men Want”tan yeni bir poster geldi.

Ali Davis başarılı bir sporcu menajeridir. Ancak Ali, başarısına rağmen sırf cinsiyeti kadın olduğu için erkek meslektaşları tarafından sürekli olarak dışarıda bırakılmaktadır. En sonunda patronu onun sonuna kadar hak ettiği terfiyi vermeyip, etrafındaki adamları anlayamadığı için onu eleştirdikten sonra, Ali erkeklerin dünyasında başarılı olmak için ne yapması gerektiğini sorgulamaya başlar. Nerede hata yaptığını anlamak için bir falcıya giden ve orada deneysel bir bitki çayı içen Ali, ertesi sabah uyandığında erkeklerin düşüncelerini okuyabildiğini fark eder. Erkek kulübündeki avantajını sonuna kadar kullanmaya başlayan Ali, ilk etapta davet edilmesi gereken toplantılara katılabilmeye ve iş arkadaşlarıyla olan poker partilerinde onları yenebilmeye başlar. Yeni kurduğu iktidarıyla Ali, bir sonraki basketbol süperstarıyla anlaşma yapmak için yarışırken, meslektaşlarını alt etmesi gereklidir. Ancak almak zorunda kalacağı riskler en yakın arkadaşları ile olan ilişkisini ve potansiyel yeni bir aşkı baltalaması anlamına gelecektir.

Loading...

2012 yılında “Rock of Ages” ile karşımıza çıkan komedi filmlerinin deneyimli yönetmeni Adam Shankman’ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmin oyuncu kadrosunda “Silicon Valley” dizisinden tanıdığımız Josh BrenerAldis HodgeRichard RoundtreeWendi McLendon-Covey ve iki Emmy adaylığı bulunan Tracy Morgan gibi isimler yer alıyor.

“What Men Want” Amerika’da 8 Şubat tarihinde gösterime girecek. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi belirsizliğini koruyor.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video