Home / Dizi Fragmanları / Supernatural 13. Sezon Fragmanı İzle

Supernatural 13. Sezon Fragmanı İzle


2005 yılından bu yana devam eden ve bir klasik haline gelen Supernatural 13. Sezon onayını aldı. Ülkemizde ve dünya genelinde 450 milyon kişinin takip ettiği dizi bir efsane haline geldi. 12. Sezon sonunda bazı kesimler tarafından dizinin artık bitirilmesi gerektiği düşünülse de dizi 13. Sezon onayını almış durumda.

supernatural 13. sezon fragmanı izle.
supernatural 13. sezon fragmanı izle.

Supernatural 13. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Doğaüstü dizisi olarak bilinen Supernatural dizisi 13. Sezon 1. Bölüm başlama tarihi 12 Kasım 2017 olarak açıklandı. Her bölümde birçok oyuncunun değiştiği dizinin 13. Sezonunda da durum farklı olmayacak. Supernatural 13. Sezon tanıtım fragmanı da izleyiciler ile buluştu. Dizi haberleri konumuzda dizi hakkında daha fazla bilgi geldikçe vereceğiz.

Supernatural 12. Sezon İncelemesi

2005 yılında yayın hayatına başlayan ve doğaüstü güçlerin oyunlar ile birleştirerek izleyiciyi ekranlara kilitlemeyi başaran dizi 6. Sezona kadar 23 bölüm olarak ekrana geldi. Sezon ilerledikçe bölüm sayısını oldukça düşüren senaristler konu bulmakta zorlanmaya başladığı için dizi efsaneliğini kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya geldi. Ancak 12. Sezonda durum biraz daha farklı oldu özellikle Amerikan başkanının uzun bir aradan sonra ortaya çıkması dizinin gidişatını heyecanlandırdı. Supernatural incelemesi ve diziye yeni başlayacaklar için ilk önerimiz oldukça boş zamanınızın olması.Check Also

Aaron Paul’lu ‘Breaking Bad’ Filmi Netflix’te Yayınlanacak!

2008-2013 yılları arasında AMC kanalında izleyiciyle buluşan "Breaking Bad" efsanesi, bu kez Netflix’te prömiyer yapacak ve ardından AMC ekranında yayınlanacak.