Home / Dizi Haberleri / Sultan Olimpiyat Şampiyonu Olacakmı

Sultan Olimpiyat Şampiyonu Olacakmı


Sultan

Hindistan yapımı olan film izleyicilerden iyi not almış olacak ki gösterinde kaldığı süre içerisinde 10 üzerinden 8.2 puan alarak Hindistan yapımı filmler içerisinde en iyiler arasında olmayı hak etmiştir. Film 143 dakika sürmesine rağmen hiç sıkmadan ve akıcı bir şekilde devam ederek sonunu getiriyor. Aksiyon, spor ve dram türünde çok iyi bir üçlemeyle gelen filmin yönetmenliğini Ali Abbas Zafar yapmaktadır. Senaryosunu yine Ali Abbas Zafar üstlenirken, Sultan adlı filmin yapımcılığını ise, Aditya Chopra yapmaktadır. Aynı zamanda filmin baş rollerinde olan Salman Kahan’a Anushka Sharma, Randeep Hooda, Marko Zaror ve Hans Marrero eşlik etmektedirler.

Sultan filminin konusu, Haryana adlı ufak kasabada yaşayan bir güreşçi hakkındadır. Girdiği bütün bölgesel maçları kazanan Sultan Ali Khan (Salman Khan) artık daha büyük turnuvalara girmek istemektedir. Olimpiyat şampiyonu olmayı hayal eden güreşçimiz, bir gün bu hayaline kavuşabilecek midir bilinmez. Aynı kasabada bir güreşçi daha vardır Aarfa (Anushka Sharma) Onunda kendine göre hedefleri vardır. Bakalım hedeflerine nasıl ulaşmayı başaracaklar.

 Check Also

Aaron Paul’lu ‘Breaking Bad’ Filmi Netflix’te Yayınlanacak!

2008-2013 yılları arasında AMC kanalında izleyiciyle buluşan "Breaking Bad" efsanesi, bu kez Netflix’te prömiyer yapacak ve ardından AMC ekranında yayınlanacak.