Söz 19. Bölüm Fragmanı Star TV tarafından Yayınlandı

Söz 19. Bölüm Fragmanı Star TV tarafından Yayınlandı

Star TV ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Söz 19. Bölüm fragmanı yayınlandı. Söz son bölümü tüm zamanların reytinglerini alt üst etmeyi başardı. Söz yeni bölüm fragmanı az önce Star TV tarafından izleyicilerin meraklarına merak katacak sahneler ile yayınlandı.

Söz 19. Bölüm izle
Söz 19. Bölüm izle

Söz 19. Bölüm Neler Olacak?

Ekranların izlenme rekoru kıran dizisi Söz yeni bölüm fragmanı Star TV kanalı tarafından yayınlandı. Aksiyon ve maceranın hız kesmediği dizide izleyiciyi büyük sürprizler bekliyor.

Söz dizisi yeni bölüm giriş sahnesinde askeri bir aracın havaya uçurulduğunu göreceğiz. Arkasından gelen askerlerin oldukça üzgün göründüğü sahnede araçta kimin olduğunu bilmiyoruz. Söz yeni bölüm fragmanının bir diğer sahnesinde ise Agah, elinde suikast silahı ile TİM’den birini vurmak için fırsat kolluyor. TİM bir eve baskın düzenliyor ancak işlerin ters gittiğini son anda fark etmelerine rağmen evin içinde bomba patlıyor.

Teröristlere karşı bu sefer havadan sızma planları yapan TİM bunda başarılı olabilecek mi? Araziye onlarca askeri paraşüt ile indirilmesi heyecan ve aksiyonun doruklara çıkacağı bir operasyon anlamına gelecek. Meriç Aral’ın evine girecek teröristlerden birini etkisiz hale getirecek ancak fragmandan anladığımız kadarı ile sonunda yakalanacak. Kafasına silah dayanmış halde göreceğimiz Meriç Aral’ı Tim kurtarabilecek mi sorusunun cevabını bekleyip göreceğiz.

Söz dizisi yeni bölüm fragmanında şimdilik özetleyeceklerimiz bu kadar. Star TV dizi ile ilgili yeni bir haber veya fragman yayınlar ise sizlere bu konu altında bilgi vermeye devam edeceğiz.

Söz 19. Bölüm Ne Zaman Hangi Kanalda?

Son zamanların en çok izlenen dizileri arasında 1.liği kimseye kaptırmayan Söz dizisi yeni bölümü ile 30 Ekim Pazartesi 2017 saat 20.00’da Star TV ekranlarında olacak. Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Mehmet Özgür ve Aybüke Pusat’ı izlediğimiz dizinin yeni bölümünü sizler için inceledik.

Söz dizisi hakkında tüm haber ve görselleri sizlere Yerli dizi bölümümüzde ayrıntılı şekilde aktarmaya devam edeceğiz. Sizleri Söz dizisi yeni bölüm fragmanı ile baş başa bırakıyoruz. Dizinin takipçilerinin yorumlarını ve görüşlerini bizimle paylaşmalarını rica ediyoruz keyifli seyirler.