Home / Dizi Fragmanları / Siyah İnci Dizisi İncelemesi ve Konusu

Siyah İnci Dizisi İncelemesi ve Konusu


Star TV, yeni yayın döneminde Siyah inci dizisi ile izleyicileri ekrana kilitlemeyi planlıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ile merak edilen dizinin 1. Bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi incelemesi bölümümüzde bugün Siyah İnci’yi sizlere tanıtmaya çalışacağız.

siyah inci dizisi oyuncu kadrosu
siyah inci dizisi oyuncu kadrosu

Siyah İnci Dizisi Oyuncuları Kimler?

Yeni yayın döneminde ekranlara gelecek Siyah İnci’nin oyuncu kadrosunda tanıdık isimler var. Hande Erçel, Tolga Sayışman ve Berk Hakman başrollerde oynayacak oyuncular.  Gold Film tarafından hazırlanan dizi 28 Eylül Perşembe günü 1. Bölümü ile izleyici ile buluşacak. Dizide ayrıca Nurseli İdiz, Burak Altay, Hüseyin Avni Danyal, Melis Sezen ve Çağla Demir gibi isimleri izleme şansımız olacak. Çekimleri Çeşme’de başlayan dizi Star TV ekranlarında ekrana gelecek.


Siyah İnci Dizisi Konusu

Ege’nin sahil kasabasında yaşanan ve birbirlerine deli gibi aşık iki gencin aşkının anlatılacağı dizi Vural’ın kasabaya gelmesi ile karma karışık bir duruma gelecek. Hande Erçel ( Hazal )’ı ikna etmek için bütün oyunlara başvuracak Vural bunu başarabilecek mi?

Merakla beklenen dizinin fragmanı izleyicilerde heyecan yarattı. Yerli dizi kategorimizde Siyah İnci’nin diğer bölümlerinin haberlerini bulabilirsiniz. Aksiyon ve Drama tarzı dizi severlerin hoşuna gidecek dizi 28 Eylül’de başlıyor.

Check Also

Dört Akademi Üyesi, Oscar Seçimlerini Açıkladı!

91. yılında bulunan Oscar Ödülleri, verilen oyları her yıl gizlilik içerisinde tutuyordu. Ancak bu yıl basına sızan bilgiye göre dört Akademi üyesi hangi filmlere ve isimlere oy verdiklerini açıkladı. Akademi'nin tüm gelenekleri bozduğu törene imza atacak olması da oldukça tepki topladı. İsimleri açıklanmayan Akademi üyelerine Los Angeles Times sorular yöneltti. Bu soruların cevaplarında ise En İyi Film kategorisinde iki Roma, iki Black Panther oyu; En İyi Yönetmen kategorisinde üç Alfonso Cuaron ve bir -adaylık alamayan- Bradley Cooper oyu; En İyi Orijinal Senaryo kategorisinde bir First Reformed, iki The Favourite, bir de Roma oyu; En İyi Uyarlama Senaryo kategorisinde iki If Beale Street Could Talk, bir BlackKklansman, bir Can You Ever Forgive Me? oyu; En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde üç Olivia Colman ve bir Melissa McCarthy oyu; En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde iki üye Christian Bale ve Rami Malek arasında gidip geldiğini açıklarken bir Rami Malek, bir de Willem Dafoe oyu; En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu kategorisinde üç Richard E. Grant ve bir Adam Driver oyu çıkarken, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu kategorisinde ise üç Regina King oyu verilirken bir kişi Emma Stone, Rachel Weisz ve Regina King arasında tam bir karar veremediğini belirtti.