Home / Dizi Fragmanları / Siyah İnci Dizisi İncelemesi ve Konusu

Siyah İnci Dizisi İncelemesi ve Konusu


Star TV, yeni yayın döneminde Siyah inci dizisi ile izleyicileri ekrana kilitlemeyi planlıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ile merak edilen dizinin 1. Bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi incelemesi bölümümüzde bugün Siyah İnci’yi sizlere tanıtmaya çalışacağız.

siyah inci dizisi oyuncu kadrosu
siyah inci dizisi oyuncu kadrosu

Siyah İnci Dizisi Oyuncuları Kimler?

Yeni yayın döneminde ekranlara gelecek Siyah İnci’nin oyuncu kadrosunda tanıdık isimler var. Hande Erçel, Tolga Sayışman ve Berk Hakman başrollerde oynayacak oyuncular.  Gold Film tarafından hazırlanan dizi 28 Eylül Perşembe günü 1. Bölümü ile izleyici ile buluşacak. Dizide ayrıca Nurseli İdiz, Burak Altay, Hüseyin Avni Danyal, Melis Sezen ve Çağla Demir gibi isimleri izleme şansımız olacak. Çekimleri Çeşme’de başlayan dizi Star TV ekranlarında ekrana gelecek.

Siyah İnci Dizisi Konusu

Ege’nin sahil kasabasında yaşanan ve birbirlerine deli gibi aşık iki gencin aşkının anlatılacağı dizi Vural’ın kasabaya gelmesi ile karma karışık bir duruma gelecek. Hande Erçel ( Hazal )’ı ikna etmek için bütün oyunlara başvuracak Vural bunu başarabilecek mi?

Merakla beklenen dizinin fragmanı izleyicilerde heyecan yarattı. Yerli dizi kategorimizde Siyah İnci’nin diğer bölümlerinin haberlerini bulabilirsiniz. Aksiyon ve Drama tarzı dizi severlerin hoşuna gidecek dizi 28 Eylül’de başlıyor.Check Also

Aaron Paul’lu ‘Breaking Bad’ Filmi Netflix’te Yayınlanacak!

2008-2013 yılları arasında AMC kanalında izleyiciyle buluşan "Breaking Bad" efsanesi, bu kez Netflix’te prömiyer yapacak ve ardından AMC ekranında yayınlanacak.