Siyah inci 3. Bölüm Fragmanı izle

Siyah inci 3. Bölüm Fragmanı izle

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Siyah inci 3. Bölüm fragmanı heyecan dolu sahneleri ile yayınlandı. Ekranların ilgi ile takip edilen dizisi Siyah İnci yeni bölüm gelişmelerini sizler için dizi incelemesi bölümünde ele alacağız. Siyah inci son bölüm özetini sizler için derledik.

Siyah inci 3. bölüm izle
Siyah inci 3. bölüm izle

Siyah inci 3. Bölüm Neler Olacak?

Siyah inci yeni bölüm fragmanında Hazal, Vural’ın aklına koyduklarını ve bu konuda sınırının olmadığının farkına varacak ve kendisinden vaz geçmeyeceğini anlayacak. Bu durumda yapılacak tek şeyin Kenan ile yolları ayırmak olduğunu düşünür. Hazal, Vural’ın aklındaki düşünceleri sorgularken Kenan’a zarar vermesinden çekiniyor. Kenan’ı sevmesine rağmen ona zarar gelmemesi için ayrılmak zorunda kalıyor.

Sevdiği kızdan böyle bir hamle beklemeyen Kenan ise büyük çöküntü içindedir. Hazal’ın bu kararına inanmak istememektedir. Çiftin ayrılmasına en çok sevinen ikili ise Halil ve Ebru olmuştur. Halil’in asıl amacı Hazal’ı Demircioğullarının oğlu  Vural ile evlendirerek işlerini büyütmek istemesidir. Ebru cephesinde ise bu ayrılık ile Kenan’a yakınlaşmak için hiçbir engel kalmadığını düşünmesi olmuştur. Siyah inci yeni bölüm fragmanının en can alıcı noktası ise Hazal’ın Vural’ın yaptığı evlilik teklifini kabul etmesi olacak.

Siyah inci 3. Bölüm Ne Zaman Hangi Kanalda?

Siyah inci son bölüm yayınlanmasının ardından dizi takipçileri yeni bölüm fragmanı ile daha da heyecanlandı. Dizi 1. Sezonunda olmasına rağmen geniş bir izleyici kitlesine sahip oldu bile. Siyah inci yeni bölüm 12 Ekim Perşembe Saat 20.00’da Star TV’de akıllardaki sorulara cevap verecek. Yerli dizi sevenlerin merak ile beklediği fragmanı sizler ile baş başa bırakıyoruz.

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz?

Comments

  1. Derya İnci

    Siyah inci yeni bölüm oldukça heyecanlı olacak. Paylaşım için teşekkürler.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video