Zachary Levi’yi ilk kez resmi olarak kostümüyle birlikte görüyoruz.

Chuck” dizisi ile gönüllerde taht kuran Zachary Levi‘nin başrolünü üstlendiği DC’nin merakla beklenen süper kahraman macerası “Shazam!”dan ilk resmi kostümlü kare geldi.

Sempatik başrole filmde, Billy Batson olarak Asher Angel, kötü adam Doctor Sivana olarak Mark Strong, küçük Billy Batson’a özel yeteneklerini bahşeden büyücü olarak Djimon Hounsou ve Billy’nin arkadaşları olarak Jack Dylan Grazer, Grace Fulton, Cooper Andrews, Faithe Herman, Ian ChenJovan Armand ve David J. MacNeil eşlik ediyor. Yönetmen koltuğu ise “Işıklar Sönünce” ve “Annabelle: Kötülüğün Doğuşu” filmleriyle tanınan David F. Sandberg’e emanet.

Herkesin içinde bir süper kahraman yatar, kimileri için bu birkaç sihirli sözcük ile ortaya çıkabilir! 1939 yılında yaratılan süper kahraman Shazam, genç Billy Batson’ın ihtiyaç anlarında sihirli sözcükleri söyleyerek dönüşebildiği bir süper kahraman. Sihirli sözcükleri söylediği an dünyanın en güçlü ölümlüsüne dönüşen karakter, gündelik hayatında okul ödevleri gibi meselelerle boğuşurken, süper kahraman olduğunda da dünyanın güvenliği için mücadele veriyor. Süleyman’ın bilgeliği, Herkül’ün gücü, Atlas’ın dayanıklığı, Zeus’un görlemi, Aşil’in cesareti ve Merkür’ün hızına sahip olan karakter, edindiği güçlerin sahiplerinin baş harfleri ile S.H.A.Z.A.M. adını alıyor.

“Shazam!”ın ülkemizdeki vizyon tarihi 5 Nisan 2019.

Yönetmen:
Ozan Açıktan

Oyuncular:
Engin Günaydın, Demet Evgar

Tür : Komedi