Home / Dizi Haberleri / Sharp Objects’in Merakla Beklenen Fragmanı Yayınlandı

Sharp Objects’in Merakla Beklenen Fragmanı Yayınlandı


Sekiz bölümlük HBO dizisi Temmuz’da geliyor

Amy Adams’ın başrolünde yer aldığı suç dizisi Sharp Objects yepyeni fragmanını görücüye çıkardı. Sekiz bölümden oluşan mini dizi formatındaki yapım, HBO ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

Sharp Objects’ten paylaşılan yeni fragman şu sözlerle açılıyor: “Ya öldükten sonra bir tarafın cennete gider; diğer tarafın ise yaşananları görmek için burada kalırsa?”

Sharp Objects, çok satan Gone Girl ve Dark Places romanların ünlü yazarı Gillian Flynn’in eserinden uyarlanıyor ve iki genç kızın ölümünü araştırmak için doğup büyüdüğü kasabaya geri dönen muhabir Camille Preaker’ın hikayesini izliyor. Camille Preaker bu süreçte, kendi geçmişinden çıkıp gelen bulmacanın parçalarıyla da yüzleşiyor.

Sharp Objects’in senaryosunu Marti Noxon ve Gillian Flynn kaleme alıyor. Marti Noxon showrunner koltuğunda da yer alırken dizinin tüm bölümlerini ünlü yönetmen Jean-Marc Vallée yönetiyor. Dizinin başlıca rollerinde ise Patricia Clarkson, Chris Messina, Eliza Scanlen, Elizabeth Perkins, Matt Craven, Henry Czerny, Taylor John Smith, Sophia Lillis ve Madison Davenport var.

Sharp Objects 8 Temmuz’da HBO ekranında prömiyer yapacak.Check Also

Aaron Paul’lu ‘Breaking Bad’ Filmi Netflix’te Yayınlanacak!

2008-2013 yılları arasında AMC kanalında izleyiciyle buluşan "Breaking Bad" efsanesi, bu kez Netflix’te prömiyer yapacak ve ardından AMC ekranında yayınlanacak.