Teknolojik gerilim filmi “Searching” ile arayışa katılın…

Hiper modern gerilim filmi Searching‘ten yeni fragman geldi. Yeni nesil Star Trek serisinin Sulu’su olarak tanınan John Cho‘yu başrolüne yerleştiren gerilim filmi, modern teknoloji dünyasında yaşamanın getirisi olarak arkamızda her zaman dijital ekmek kırıntıları bıraktığımız fikrinden yola çıkıyor.

David Kim’in 16 yaşındaki kızı kaybolunca, yerel soruşturma açılıp davaya dedektif atanmıştır. Dedektiflerin araştırmaya başlamasından 37 saat sonra David kimsenin bakmadığı bir yeri araştırmaya karar verir. Bütün sırların saklandığı yer kızının bilgisayarıdır. Kızının bilgisayarı kurcalayan çaresiz baba, kızının kişisel dünyasına da giriş yapar. Bilmediği sırlarla karşılaşan adam, tamamen yok olmadan önce kızını bulmak için onun geride bıraktığı dijital ipuçlarını takip etmelidir…

Kadrosunda Debra Messing, Joseph Lee ve Michelle La’yı da bulunduran gerilim filminin yönetmen koltuğunda Aneesh Chaganty otururken, filmin senaryosunda da yönetmenle birlikte Sev Ohanian’ın imzasını taşıyor. Film Amerika’da 31 Ağustos’ta vizyona girecek.

Yönetmen:
Hasan Gökalp

Oyuncular:
Beyza Metin, Gamze Kırlı

Tür : Korku