Home / Dizi Haberleri / Santa Clarita Diet 3. Sezon Onayını Aldı

Santa Clarita Diet 3. Sezon Onayını Aldı


Netflix dizisi, platformdaki yerini sağlamlaştırdı

Drew Barrymore’un başrolünde yer aldığı kara komedi dizisi Santa Clarita Diet, üçüncü sezon onayını almayı başardı.

Victor Fresco’nun imzasını taşıyan dizi, üçüncü sezonunda da Drew Barrymore, Timothy Olyphant, Liv Hewson ve Skyler Gisondo’nun başını çektiği oyuncu kadrosuyla yola devam edecek. On bölümden oluşan üçüncü sezonun 2019’da prömiyer yapması planlanıyor. Senaristlerin yeni sezon üzerine çalışmaya başladıkları da anons edildi.

Kanlı komedi Santa Clarita Diet, Joel ve Sheila çifti ve çocukları Abby’nin başından geçen fantastik maceraları ekrana taşıyor. Los Angeles banliyösünde yaşayan aile, Sheila’nın başından geçen tuhaf bir olayın ardından bambaşka bir insana dönüşmesiyle akıl almaz maceralara atılıyor.

Santa Clarita Diet’ın ikinci sezonu 23 Mart’ta izleyici karşısına çıkmıştı.

Kapital Entertainment ve KatCo şirketlerinin imzasıyla ekrana taşınan dizinin showrunner koltuğunda Victor Fresco var. Yürütücü yapımcı tarafında ise Drew Barrymore, Timothy Olyphant, Aaron Kaplan, Tracy Katsky, Chris Miller ve Ember Truesdell görev yapıyor.Check Also

Aaron Paul’lu ‘Breaking Bad’ Filmi Netflix’te Yayınlanacak!

2008-2013 yılları arasında AMC kanalında izleyiciyle buluşan "Breaking Bad" efsanesi, bu kez Netflix’te prömiyer yapacak ve ardından AMC ekranında yayınlanacak.