Home / Dizi Fragmanları / Rellik Dizisi Konusu ve Yeni Başlayacaklara Öneriler

Rellik Dizisi Konusu ve Yeni Başlayacaklara Öneriler


Rellik dizisinin 1. Bölümü 11 Eylül 2017 tarihinde BBC One kanalında yayınlandı. Yabancı dizi ilk bölümü ile otoritelerden geçer not aldı. Rellik dizisi konusu seri katil drama olarak izleyicinin beğenisine sunuldu. Dizinin en temel özelliği ise zaman ile oynanarak dizinin konusu sondan başa doğru ilerleyecek. Dizinin senaristliğini Harry Williams ve Jack Williams birlikte yürütecekler.

Rellik dizisi konusu
Rellik dizisi konusu

Rellik Dizisi Konusu ve Önemli Detaylar

Rellik dizisi konusu itibari ile diğer seri katil dizilerine göre biraz daha farklı. Alışıla gelmişin dışında dizi, diğerlerinin aksine sondan başa doğru ilerliyor. Gizemli ve bir o kadar karizmatik dedektif Gabriel Markham, son derece tehlikeli ve zeki bir seri katili yakalamanın peşinde olacak. Gabriel Markham seri katilin kim olduğunu bildiğini zannetmesi ve bu yönde izler sürmesi dizinin gidişatını ve gizemini arttıracak.
Gabriel, seri katili yakalamak için varını yoğunu ortaya koyarken hem kendisine hem de çevresindekilere zarar vermekten çekiniyor. Ayrıca dedektifin özel yaşantısı da işini oldukça fazla etkilemektedir. Dedektif ve ekibi seri katili yakalamak isterken girdikleri karmaşada doğru katili yakalayacaklar mı?

Rellik Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Son zamanların en çok merak edilen dizisi olarak lanse edilen ve büyük beklentiler veren dizide oyuncu kadrosu oldukça tecrübeli. Rellik oyuncuları arasında diğer dizilerden tanıdığımız bir çok isim var. Dizinin başrolünde Game of Thrones’un Beric Dondarrion’u Richard Dormer bulunuyor. Gabriel Markham karakterini oynayacak oyuncu dizide sıkça söz edeceğimiz isimlerin başında geliyor. Larke Winther, dizinin başrolünde oynayan Gabriel Markham’ın eşi Lisa Markham rolünde izleyeceğiz. Özellikle İsveç yapımı dizilerde görmeye alışık olduğumuz aktör bizi performansı ile fazlasıyla merak ettirmiş durumda.
Rellik dizisinde Türk bir oyuncuda rol alıyor. Dizide polis memuru olarak göreceğimiz Tuncay Güneş, Çorumlu bir ailenin çocuğu.

Rellik Dizisi Yönetim Kadrosu

Yönetmen-Yazar: Harry Williams, Jack Williams
Dizi Türü: Polisiye, Seri katil, suç
Diğer Oyuncular: Reece Ritchie, Annabel Bates, Rosalind Eleazar
IMDB: 7.5 (Bu puan dizinin giriş puanıdır ve bölümler ilerledikçe değişiklik gösterebilir. )Check Also

Aaron Paul’lu ‘Breaking Bad’ Filmi Netflix’te Yayınlanacak!

2008-2013 yılları arasında AMC kanalında izleyiciyle buluşan "Breaking Bad" efsanesi, bu kez Netflix’te prömiyer yapacak ve ardından AMC ekranında yayınlanacak.

One comment

  1. Not aldım diziyi diğerlerinin arasına sıkıştırıp izleyeceğim teşekkürler admin .