“Ralph ve İnternet – Oyunbozan Ralph 2” ile Macera Başlıyor!

  • 8 ay ago
  • 131
  • Haziran 9, 2018 8:03 edited
“Ralph ve İnternet – Oyunbozan Ralph 2” ile Macera Başlıyor!
Loading...

Merakla beklenen animasyon devam halkası “Ralph ve İnternet – Oyunbozan Ralph 2″den yeni poster var.

Merakla beklenen Ralph ve İnternet – Oyunbozan Ralph 2‘den poster var. Tüm dünyada 471 milyon dolar gişe hasılatı elde eden ve 2013 yılında En İyi Animasyon dalında Oscar adaylığı kazanan Oyunbozan Ralph‘in devam halkası olan “Ralph ve İnternet – Oyunbozan Ralph 2”den gelen posterde karakterlerimiz maceraya atılıyor.

Oyun alanının Turbo’nun intikamından kurtarılmasında altı yıl sonra Sugar Rush oyunu yeni bir tehlike altındadır. Oyun bozulmuş ve yeniden çalışması için bir parçaya ihtiyaç vardır. Eski düşman-yeni arkadaşlar olan Ralph ve Vanellope oyunu kurtarmak için Litwak’in Oyun Salonu’na internet aracılığıyla girmek zorunda kalır. İkili, internette yollarını bulmak için internet sakinlerine güvenmektedir. Bu sakinlerin arasında popüler “BuzzTube” sitesinin baş algoritması, kalbi ve ruhu olan Yesss adlı web sitesi girişimcisi de vardır. Ralph ve Vanellope gerekli olan parçayı bulup oyunu kurtarmayı başarabilecek midir?…

Loading...

Devam halkasının seslendirme kadrosunda bolca Disney prensesi bulunuyor. Auli‘i Cravalho (Moana), Kristen Bell (Karlar Ülkesi), Kelly Macdonald (Cesur), Mandy Moore (Karmakarışık), Anika Noni Rose (Prenses ve Kurbağa), Irene Bedard (Pocahontas), Linda Larkin (Aladdin), Paige O’Hara (Güzel ve Çirkin) and Jodi Benson (Küçük Denizkızı) gibi isimleri prenses rollerinde seslendirme kadrosunda bulunduran devam halkası “Ralph ve İnternet – Oyunbozan Ralph 2″in baş karakterleri Ralph ve Vanellope’u ise bir kez daha John C. Reilly ve Sarah Silverman seslendiriyor. Yesss karakterine ise Taraji P. Henson hayat veriyor.

Yönetmen koltuğunu ilk filmin yönetmeni Rich Moore ve ilk filmin senaristlerinden Phil Johnston’ın üstlendiği devam halkası 11 Ocak 2019′da ülkemizde vizyona girecek.

Yönetmen:
Can Ulkay

Oyuncular:
İsmail Hacıoğlu, Çetin Tekindor

Tür : Dram


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video