Poyraz Karayel Küresel Sermaye Vizyonda

Poyraz Karayel Küresel Sermaye Vizyonda

Kanal D ekranlarında 3 sezon boyunca en çok izlenen dizi olarak adını tarihe yazdıran Poyraz Karayel dizisi izleyicilerden gelen yoğun ilgi sebebiyle bir de film olarak Poyraz Karayel Küresel Sermaye çekildi.Poyraz Karayel Küresel Sermaye dizisi dün gece yapılan Gala gecesinden sonra 15 Aralık 2017 tarihiyle artık vizyonda.

 Ancak akıllar da çok merak edilen bir soru var ki Poyraz Karayel ve Ayşegül film de neden yok ?

Bizim de merak ettiğimiz bu soruyu ulaştığımız bilgilere göre cevaplayalım.Dikkat ! Bu cümleden sonrası Poyraz Karayel dizisini izlemeyenler için spoiler içeriyor.Dizinin final bölümün de Ayşegül aniden öldükten sonra Poyraz yaşadığı acıyı kaldıramayarak sonunda delirmiş ve Akıl Hastanesine yatırılmıştı.Bu yüzden film de delirmiş bir Poyraz’ın ve ölmüş bir Ayşegül’ün yeniden geri getirilmesi mantıksız bulunuyor.

poyraz karayel sinema filmi

Poyraz Karayel Küresel Sermaye Film Konusu Nedir ?

Poyraz Karayel’in sinema filminde Mafya babası olan Kulaksız Adnan’ın güzel kızı Yasemin kirli suçlara bulaşmış olan Makber’in oğlu Semih ile bir aşk yaşamaktadır.Ancak Kulaksız Adnan kızının böyle bir adamla olmasını istemez ve Mafya babası Bahri Ummandan yardım etmesini ister.Bahri baba da bu işi halletmesi için oğlu Sadrettin,Zülfo ve Taş kafayı görevlendirir.Sadrettin,Zülfo ve Taş kafa ise başlarına hiç olmadık olaylar açarak bu işi içinden çıkılmaz bir duruma getirirler.

Peki Poyraz Karayel Dizisini Neden İzlemelisiniz ?

Poyraz Karayel Küresel Sermaye Fragmanı İzle

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz?

Comments

  1. hakan

    Genelde turk fimlerin huyudur diziye bağımsız kalınmıyor sonrasında seyirci memnun kalsada mutlu etmiyor fazla ben kaçırmısın bu filmi izlemekde fayda var .


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video