Ozark 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak Ozark Yeni Sezon

Ozark 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak Ozark Yeni Sezon
Loading...

Netflix dizileri arasında oldukça popüler olan ve ilk sezonu izlenme rekorları kıran Ozark 2. Sezon ne zaman başlayacak sorularını da akıllara getirdi. 21 Temmuz 2017 tarihinde başlayan ve ülkemizde de büyük ilgi gösteren yabancı dizi şimdiden yeni sezon haberlerini bekleyen bir kitleye sahip. İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizinin yeni sezon haberleri gelmeye devam ediyor. Bugün sizlere yabancı dizi haberleri bölümümüzde Ozark 2. Sezon hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

ozark 2. sezon izle
ozark 2. sezon izle

Ozark 2. Sezon Onayını Alacak Mı?

Netflix kanalının en iyi yapımlarından biri olan Ozark dizisi birçok kitle tarafından ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. Ozark dizisi 1. Sezonu geride bıraktıktan sonra herkes dizinin yeni sezon haberlerini ilgi ile takip etmeye başladı.

Netflix izleyiciyi merakta bırakmak için taktik olarak dizinin yeni sezon tarihini şimdilik açıklamış değil. Ancak şüphesiz uzun soluklu bir dizi olacağı kesin olan Ozark yeni sezon onayını yakın zamanda alacaktır. Yabancı dizi önerileri bölümümüzde daha ilk günden itibaren sıkça söz ettiğimiz dizi Game of Thornes dizisinden sonra en yüksek IMDB puanına sahip yapım olarak göze çarptı. Başrolünde Jason Bateman bulunan dizi sosyal medya üzerinde her geçen gün daha da popüler olmaya devam ediyor.

Loading...

Ozark yeni sezon onayını yakın zamanda alacaktır, diziye yakın olan kişilerin edindiği bilgilere göre 2. Sezon ilkinde olduğu gibi 10 bölüm üzerinden yaklaşık 1 saat sürecek. Dizinin yapımcıları Bill Dubuque ve Mark Williams’ın sosyal medya hesapları soru yağmuruna tutulmuş durumda. En kısa zamanda yeni sezon fragmanı gelirse şaşırmamak lazım.

Ozark Dizisi 2. Sezon Konusu ve Oyuncuları kimler?

Netflix en büyük sıçramasını yaptığı dizi hiç şüphesiz ki Narcos dizisiydi. Narcos dizisinden sonra oldukça popüler olan site hem ülkemizde hem de yurtdışında oldukça rağbet gördü. Ozark konusu itibari ile ele alacak olursak Narcos ve Braking Bad dizilerinin karışımı olmuş gibi duruyor. Ozark dizisinin konu itibari ile karanlık işleri olan ve tehlikeli bir yaşam sürdüren bir hayata tanıklık etmemizi sağlıyor.

Ozark dizisinin başrolünde dünyaca ünlü aktör Jason Bateman izleyenleri büyülemeye devam ediyor. Dizinin bayan yardımcı başrol görevini ise Laura Linney üstlenmiş durumda. Ozark 2. Sezon tahminimizce bir değişlik olmayacak. 2018 yılının Nisan ayında başlaması beklenen dizi hakkında gelen bütün haberleri buradan takip edebilirsiniz.

Ozark dizisi hakkında tüm görüş ve hislerinizi bizimle paylaşmanızı rica eder dizi ile alakalı tüyolarınızı merakla beklediğimizi bilmenizi isteriz.

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz?

Comments

  1. ahmet

    Zaten hep bekletiyorlar bu yabancılar unutmamak için hep tekrar yapıyoruz 🙂


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video