You are here

“Öğrenci Kafası: Soygun” ile Komedi Başlıyor!

“Öğrenci Kafası: Soygun” biletlerinizi hemen alın.

Gençlik komedisi Öğrenci Kafası: Soygun sinemalarda dönmeye başlıyor. Filmin yönetmen ve senaryo yazarı olan Ayhan Sonyürek’in Eskişehir’de sinema eğitimi aldığı sırada geliştirdiği hikayeyi uzun yıllar sonra hayata geçirmesiyle ortaya çıkan “Öğrenci Kafası: Soygun”, seyircilerini öğrencilik yıllarına götürecek!

“Öğrenci Kafası: Soygun”un başrollerinde Rüzgar Erkoçlar, Beril Kayar, İlayda  Fidanlık, Tolgar Özaltındere, Emel Çetin ve Kaan Deringöl gibi genç isimler yer alıyor.

Aynı eve yaşayan Toprak, Cüneyt, Semir ve Uğur’un karşı dairelerinde de kız arkadaşları Pınar, Tuğçe ve Melek, okul bitirme projeleri için çekecekleri bilim-kurgu filmi için oldukça heyecanlıdır. Fakat sponsorları filme destek olmaktan vazgeçince tüm planları bozulur. Filmi çekmek için para bulmaları gereken gençlerin akıllarında yeni bir fikir vardır; soygun yapmak. Zorunlu olarak yazdıkları senaryoda mükemmel bir soygun planı olduğunu fark eden grup bundan esinlenerek filmi çekmek için soygun yapmaya karar verir. Zorda olsa ekibin tüm üyeleri ikna olur ve kampüsteki bankayı soymak için eksiksiz bir yaparlar. Fakat soygun zamanı geldiğinde hiç tahmin etmedikleri bir sürprizle karşılaşırlar…

“Öğrenci Kafası: Soygun”a biletlerinizi hemen alın!

Yönetmen:
David Leitch

Oyuncular:
Ryan Reynolds, Josh Brolin

Tür : Aksiyon

Top