You are here

No 309 Dizisi 61. Bölüm Fragmanı İzle

no 309 dizisi 61. bölüm fragmanı

Fox TV kanalında yayınlanan No 309 dizisi 61. Bölüm fragmanı yayınlandı. 2. Sezona Çarşamba günü merhaba diyen dizide işler iyice karışmış durumda. Dizi haberleri konumuzda No 309 dizisinin bütün gelişmelerine ulaşabilirsiniz.

no 309 dizisi 61. bölüm fragmanı
no 309 dizisi 61. bölüm fragmanı

No 309 Dizisi 60. Bölümünde Neler Oldu?

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi No 309 60. Bölümü ile ekranlara geldi. Uzun bir tatil döneminin ardından dizide ilginç gelişmeler yaşandı. Diziye yeni dahil olan ve Lale’nin babası rolünde izleyeceğimiz Erdal Özyağcılar yeni sezonun ilk bölümünde ekrana geldi.

Yeni sezona hızlı bir giriş yapan dizinin son bölümünde Onur, Lale’ye bir kızı olduğunu söyleyebilecek mi merak konusu oldu. Geçen bölümde Yıldırım’ın geri dönmesi Lale ve ailesini şoke etti. Songül, Yıldırım’a öfke doludur. Songül’ün öfkesine maruz kalan Yıldırım elindeki bütün imkanları kullanarak onu ikna etmek istiyor. Onur cephesinde ise durumlar oldukça karışıktır. Özge’nin kızı ile birlikte gelmesi ve kızın Onur’dan olduğunu söylemesi soğuk duş etkisi yaratmıştır. Onur bu durumu Lale’ye nasıl açıklayacağını düşünür. Bu durum ikilinin hayatını nasıl etkileyeceği ise merak konusu olmuştur.

No 309 61. Bölümünde Neler Olacak?

Dün akşam ekranlara gelen 61. Bölüm fragmanı izleyicilerde büyük merak uyandırdı. Dizi incelemesi bölümümüzde sizler için No 309 yeni bölümünü tanıtacağız. Lale, Onur’a uzun süre babasız kaldığını ve bu durum karşısında nasıl davranacağını bilemediğini söyler. Lale için babasını affetmek oldukça zor olacaktır. Yıldırım ise Songül’ün evine giderek kızlarını kazanmak istediğini söyler ancak beklemediği bir tepki alır. Yıldırım, Onur ile görüşecek ve “ Kızların ilk aşkı babasıdır ” cümlesini kullanacak. Ayrıca enişteleri Onur’un bir kızı olduğunu öğreniyor ve bu durumun asla Lale tarafından bilinmemesi gerektiğini söylüyor.

Lale bu bölümde babası ile yüzleşiyor ve ona ağır sözler sarf ediyor. Songül ise Lale’ye hayatının şokunu yaşatıyor ve sevgilisi olduğunu söylüyor.

Merak ile beklenen No 309 dizisi 61. Bölümü 27 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00’de ekranlarda izleyici ile buluşacak. Herkesin merak ile beklediği ve çok heyecanlı geçecek bölümü kaçırmayın. Sizleri dizinin 61. Bölüm fragmanı ile baş başa bırakıyoruz.

Top