Home / Dizi Haberleri / Netflix’ten ‘Ozark’ın 3. Sezonuna Yeşil Işık!

Netflix’ten ‘Ozark’ın 3. Sezonuna Yeşil Işık!


Netflix, popüler suç dizisi Ozark’ın 3. sezon onayını duyurdu. Jason Bateman’ın başrolünde yer aldığı dizi, 10 bölümden oluşan yeni sezonuyla önümüzdeki yıl Netflix’e geri dönecek.

Ozark’ın üçüncü sezonu, daha önceki sezonlarda olduğu gibi Chris Mundy tarafından ekrana taşınacak; Marty Beryde ve ailesinin maceralarını işlemeye devam edecek. Geçtiğimiz sezon Marty ve ailesi, tehlikeli uyuşturucu çetesi başta olmak üzere tüm tehditlere karşın kartlarını doğru oynayarak hayatta kalmaya çalışmıştı. Hırslı avukat Helen Pierce, Byrde ailesi için kasabanın yolunu tutarken Marty ve Wendy yeni işbirliklerini, karteli, tehlikeleri ve çıkarlarını dengede tutmak zorunda kalmıştı.


Ozark‘ın başlıca rollerinde Jason BatemanLaura LinneyJulia GarnerJanet McTeerEsai MoralesMarc MenchacaJason Butler Harner ve Harris Yulin gibi isimleri izliyoruz.

Ozark 3. sezon tüm bölümleriyle önümüzdeki yıl Netflix’teki yerini alacak.

Ozark 3. sezon tüm bölümleriyle önümüzdeki yıl Netflix’teki yerini alacak.

Check Also

Dört Akademi Üyesi, Oscar Seçimlerini Açıkladı!

91. yılında bulunan Oscar Ödülleri, verilen oyları her yıl gizlilik içerisinde tutuyordu. Ancak bu yıl basına sızan bilgiye göre dört Akademi üyesi hangi filmlere ve isimlere oy verdiklerini açıkladı. Akademi'nin tüm gelenekleri bozduğu törene imza atacak olması da oldukça tepki topladı. İsimleri açıklanmayan Akademi üyelerine Los Angeles Times sorular yöneltti. Bu soruların cevaplarında ise En İyi Film kategorisinde iki Roma, iki Black Panther oyu; En İyi Yönetmen kategorisinde üç Alfonso Cuaron ve bir -adaylık alamayan- Bradley Cooper oyu; En İyi Orijinal Senaryo kategorisinde bir First Reformed, iki The Favourite, bir de Roma oyu; En İyi Uyarlama Senaryo kategorisinde iki If Beale Street Could Talk, bir BlackKklansman, bir Can You Ever Forgive Me? oyu; En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde üç Olivia Colman ve bir Melissa McCarthy oyu; En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde iki üye Christian Bale ve Rami Malek arasında gidip geldiğini açıklarken bir Rami Malek, bir de Willem Dafoe oyu; En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu kategorisinde üç Richard E. Grant ve bir Adam Driver oyu çıkarken, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu kategorisinde ise üç Regina King oyu verilirken bir kişi Emma Stone, Rachel Weisz ve Regina King arasında tam bir karar veremediğini belirtti.