“Mission: Impossible – Yansımalar” sizi IMAX’e davet ediyor.

Yılın merakla beklenen aksiyon filmlerinden “Mission: Impossible – Yansımalar”ın IMAX posteri görücüye çıktı. Sinema perdesinde gördüğümüz görüntünün %26’ya kadar daha fazlasını vadeden teknoloji seyircilerin ilk tercihlerinden biri olmaya aday.

Başrolünü bir kez daha serinin yıldızı Tom Cruise’a emanet eden film, oyuncu kadrosunda Altın Küre adaylığı bulunan Rebecca Ferguson, DC filmlerinin Superman’i Henry Cavill, Simon Pegg, Oscar adayı Alec Baldwin, Altın Küre ödüllü Ving Rhames, Sean Harris, Vanessa KirbyMichelle Monaghan ve Angela Bassett gibi isimleri ağırlıyor. Serinin son filmi “Görevimiz Tehlike 5”e imza atan Oscar ödüllü Christopher McQuarrie bu filmin de yönetmenliğini ve senaristliğini üstleniyor.

“Mission: Impossible – Yansımalar”, ikonik ajan Ethan Hunt, birlikte çalıştığı IMF ekibi ve tanıdık birkaç dostu sıkıntılı bir zamanda yakalıyor. Berlin’deki görevin ters gitmesi sonucunda Ethan Hunt CIA ile ters düşüyor ve denetimsizliği sebebiyle CIA’in kara listesine giriyor. Ancak insanlığı tehdit eden yeni bir tehlikenin ortaya çıkışıyla birlikte herkes zamana karşı bir yarışa koyuluyor…

“Mission: Impossible – Yansımalar”ın ülkemizdeki vizyon tarihi 27 Temmuz.

Yönetmen:
Kamil Çetin

Oyuncular:
Enes Batur, Ceyda Düvenci

Tür : Komedi