“Milyonluk Kuş” Sinema Filminin Çekimleri Tamamlandı!

  • 6 ay ago
  • 101
  • Temmuz 17, 2018 10:31 edited
“Milyonluk Kuş” Sinema Filminin Çekimleri Tamamlandı!
Loading...

“Milyonluk Kuş” yerli komedi filmi kurgu aşamasına geçiyor.

Ufuk Özkan‘lı Milyonluk Kuş‘un çekimleri tamamlandı. Yerli komedi filmi “Milyonluk Kuş” maceralı komik hikayesi ve güçlü kadrosuyla merak uyandırıyor.

Hakkı, lüks bir otelde şoför olarak çalışmaktadır. Yeni görevi yurtdışından gelecek olan mimarı karşılamaktır. Konuğunu almak için havaalanına giden Hakkı, yanlışlıkla mimar yerine polis tarafından aranan bir kuş hırsızını arabasına alır. Sorunlar bununla da kalmaz, restorasyonu tamamlanmak üzere olan tarihi bir heykel de mimar sanılan kuş hırsızına verilir. Davetsiz misafirin yol açtığı sorunlarla uğraşmak zorunda kalan Hakkı bir yandan da sabırsız ve dominant eşi Sevda ve oteldeki rakibi Bayram ile baş etmeye çalışır…

Loading...

Filmin yönetmenliğini Hayal Aslanzade üstlenirken, senaristliğini ise Tevekkül T. Mehreliyev yapıyor. Filmin başrolünde Geniş Aile ile tanınan Ufuk Özkan ve Gökçe Özyol yer alırken, filmin kadrosunda Mehtap Bayri, Müşfiq ŞahveriyevDilara Aliyeva bulunuyor. Filmin müziklerini ise başarılı besteci Resan Mehreliyev üstleniyor.

Mehreliyev, “Milyonluk Kuş” filmini içinde insani duygular barındıran yarı-absürt komedi olarak tanımlarken, yapımcı Yılmaz Çiftçi, Bakü’de gerçekleşen çekimlerin oldukça keyifli geçtiğini belirtti.

Yönetmen:
Ozan Açıktan

Oyuncular:
Engin Günaydın, Demet Evgar

Tür : Komedi


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video