Kanal D’nin fenomen olan Meryem dizisi 7. Bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanın her geçen gün arttığı ve izleyiciyi meraklandıran dizide bu hafta neler olacak? 13 Eylül Çarşamba gecesi yayınlanacak dizinin 2. Fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen dizide neler olacak?

Meryem dizisi 7. bölüm izle.

Meryem dizisi 7. bölüm izle.

Meryem Dizisi 7. Bölümünde Neler Oluyor?

Meryem dizisi son zamanlarda en çok aranan dizi haberleri konusunda yer almaya devam ediyor. Son bölümünde izleyicileri ekrana kilitleyen dizinin 7. Bölüm fragmanı yayınlandı. En çok merak edilen soruların birine cevap veren tanıtımda Meryem, Oktay’dan ayrılıyor. Elinde birçok dosya bulunan Meryem kaza ile ilgili gerçekleri mi açıklayacak? Oktay’ın kandırdığını düşünen Meryem bu bölümde gerçekleri Savaş’a anlatacak mı bilinmez ama herkesin merakla beklediği bir soruya cevap bulunacağı kesin.

Meryem Dizisi 7. Bölüm Neler Oldu?

Furkan Andıç, Ayça Ayşin Turan ve Cemal Toktaş gibi sevilen oyuncuların başrollerini üstlendiği dizide 6. Bölüm çok heyecanlı geçti. Babası Yurdal’ın kaçması üzerine Oktay’ın talimatı ile Savaş tutuklandı. Derin’in evinde saklanmaya başlayan Yurdal sinsi planlar yapmaya devam ediyor. Savaş sorgu sırasında Oktay’a kamera açıkken söylediği sözler Başsavcı tarafından duyuluyor. Zor durumda kalan Oktay, Yurdal ile anlaşmaktan başka çare bulabilecek mi? 7. Bölümü merakla bekleyen izleyiciler son bölümü merak ile beklemeye başladı.