Meryem Dizisi 11. Bölüm İncelemesi ve Fragmanı

Meryem Dizisi 11. Bölüm İncelemesi ve Fragmanı
Loading...

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve büyük izleyici kitlesine sahip Meryem dizisi 11. Bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi incelemesi bölümünde sizlere bugün Meryem’in yeni bölüm özetini anlatacağız.

meryem dizisi 11. bölüm izle
meryem dizisi 11. bölüm izle

Meryem Dizisi 11. Bölüm Özeti

Meryem dizisi son bölüm izleyenler yeni bölümde neler olacağını merak etmeye başladılar bile. Yeni bölüm özetini yayınlayan Kanal D yeni bölüm hakkında şaşırtıcı ipuçları verdi. Savaş ve genç masum kız havuz içerisinde şaşırtıcı bir görüntü görecekleri sahne merak konusu olacak. Oktay’ın yaptıklarının bedelini ödemesi için Savaş ile hareket eden masum kız babasının ölüm haberi ile yıkılacak. Oktay, Savaş’ın babasından aldığı telefon ile oldukça rahatsız olacak. Meryem’in Oktay ile görüşmesine yer verdiği sahnede ise Savaş için söyledikleri bir başka ilginç nokta olarak izleyici ile buluşacak.

Loading...

Meryem dizisi 11. Bölüm Ne Zaman Hangi Kanalda?

Meryem son bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından dizinin yeni bölümü 11 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00’da Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak. Meryem yeni bölüm izlemek isteyenler Çarşamba günü hiçbir yere söz vermesin. Dizi 1. Sezonun en heyecanlı bölümlerinden birisi ile karşınızda olacak.

Yerli dizi haberleri bölümümüzde sizlere Meryem dizisi yeni bölüm fragmanı ile baş başa bırakıyoruz. Dizi hakkında görüşlerinizi bizim ile paylaşmanızı rica eder keyifli seyirler dileriz.

Meryem 11. Bölüm yeni fragmanı izleyici ile buluştu. Dizinin yeni bölümü ile ilgili ayrıntılar ortaya çıktı. Yeni bölüm özeti ve dizinin son haberleri bu fragman ile güncellenmiş oldu. Meryem dizisi izle.

https://www.youtube.com/watch?v=y0WJ9uiaZHc


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video