Ekranların en iyi dizilerinden olan Meryem 17. Bölüm Fragmanı Kanal D ekranlarında yayınlandı. Meryem yeni bölümü ile Çarşamba akşamı ekranlarda olacak. Meryem son bölümü izleyicinin büyük beğenisini toplamıştı.

Meryem 17. Bölüm Neler İzleyiciyi Bekliyor?

Sevilen dizi Meryem büyük ilgi görmeye devam ediyor. Dizinin 17. Bölüm Fragmanı yine duygusal dakikalar yaşamamıza neden olacak.

Meryem, Savaş ile duygusal bir konuşma gerçekleştiriyor. Meryem konuşmasında Savaş’a “ Benim seni göreceğim son gece “ diyerek büyük bir şok yaşatıyor. Savaş yaşadığı kısa şaşkınlıktan sonra, Meryem’e bu kadarı neden verdiğini soruyor. Meryem, Savaş ile sadece mahkeme, emniyet veya mezarlıkta karşılaştıklarını ve bu durumun çok ağır olduğunu söyleyecek.

Savaş, Meryem ile konuşmasında bir söz verdiğini bildiğini açıklayacak. Meryem veda etmenin ne kadar zor olduğunu bilse de Naz ve Güçlü’ye iyi bak diyerek ayrılmak istiyor. Savaş ile Meryem vedalaşırken bir anda emniyete gelmesinin sebebinin savcıyı tehdit etmesi olarak gördüğünü söylüyor. Meryem’e hala savcıyı sevip sevmediğini soruyor ve ortalık geriliyor. Bunca gergin anı yaşadıktan sonra Savaş, Meryem’in korkusunun onu korumak için olduğunu ve kendisini sevdiğini söylüyor. Meryem ve Savaş ilk kez öpüşecekler ve dizi bambaşka bir boyut almaya başlayacak. Peki bundan sonra dizi takipçilerini neler bekliyor?

Derin, Oktay ile buluşuyor ve Meryem ve Savaş’ın öpüştüklerini söylüyor. Hem derin hem de Oktay yıkılmış durumda birbirlerini hırpalayacaklar. Oktay olanları öğrendikten sonra soluğu Meryem’in yanında alıyor. Meryem’i ziyarete gelen savaş ise Oktay’ın bütün tehditlerini duyacak. Oktay ve Savaş bu sefer Meryem’in yanında karşı kaşıya gelecekler. Meryem’in sakladığı bir sır olduğunu bilen Savaş, Oktay’a bu durumdan nasıl sıyrılacağını açıkça soracak.

Meryem, oyuncağı ile Savaş’a olan aşkını ve ona bir şey olması durumunda yaşamak istemediğini anlatırken bunu Savaş duyuyor. Sessizce Meryem’in kendisi hakkında neler düşündüğünü dinleyen Savaş’ın tepkisi nasıl olacak hep birlikte göreceğiz.

Meryem 17. Bölüm Ne Zaman Ekranlarda Olacak?

Her bölümü izlenme rekorları kıran Kanal D’nin sevilen dizisi Meryem 17. Bölüm 22 Kasım 2017 Çarşamba günü ekranlara gelecek. Gerek Türk gerekse yurt dışında merakla takip edilen dizide dönüm noktası olacak bir bölüm bizleri bekliyor.

İki düşman gibi görünen gencin aşklarının ilk ateşi yakılmış durumda. Artık Meryem ve Savaş birbirlerine olan hislerini biliyorlar. Oktay bu durumda ne kadar zor durumda kalacak ilerleyen bölümlerde göreceğiz. Sizleri Meryem dizisi 17. Bölüm Fragmanları ile baş başa bırakıyoruz.

Meryem 17. bölüm HD izlemek için TIKLA