Kanal D ekranlarının izlenme rekortmeni dizisi Meryem 14. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Meryem son bölümü ile izleyicinin gönlünde bir kez daha taht kurmayı başardı. Meryem yeni bölüm Fragmanı yerli dizi incelemesi bölümünde sizler için inceleyeceğiz.

Meryem 14. Bölüm izle

Meryem 14. Bölüm izle

Meryem 14. Bölüm Neler Olacak?

Meryem yeni bölüm Fragmanı yayınlandıktan sonra izleyicinin aklında birçok soruda belirmiş oldu. Meryem son bölümünün ardından ekranlara gelen yeni Fragman seyirciyi tatmin etti mi bilinmez ama sizler için gelecek bölüm özetini yorumladık.

Meryem, Savaş’tan intikam peşine düşmemesi için söz istiyor. Savcı Oktay’a kimin gönderildiği bilinmeyen bir not geliyor ve bu mektup onda büyük bir şok yaşatıyor. Gelen notta yazan “ Oktay Şahin’le Meryem Akça sevgiliydi. Savcı sevgilisinin arkasına saklanan bir korkak Sevinç Yücel’in katili “ yazısını okuyan Oktay büyük şok yaşayacak.

Savaş sonunda Oktay’ın Meryem’in sevgilisi olduğunu bu bölümde öğrenecek. Meryem, Oktay’ı bir zamanlar sevdiğini söylüyor. Bu konuşmanın en can alıcı sorusunu Savaş soruyor ve “ Şimdi Seviyor musun?” sorusuna artık değil cevabını alacak. Savaş’ın bu soruyu sorması akıllarda yeni bir aşk için yer mi yapıyor sorularını akıllara getirdi.

Meryem yeni bölüm Fragmanının en can alıcı sahnesi ise olayın yaşandığı gece Oktay’ın evlilik teklifi ettiğini söylemesi Savaş’ı hayatının şokuna uğratıyor. Meryem yeni bölüm Fragmanından sonra dizinin takipçilerini bundan sonra ne olacak sorusu akıllarda dolanmaya başladı.

Savaş bu şokun ardından Meryem’e karşı olan hislerini açığa mı vuracak yoksa işler daha kötüye mi gidecek? Oktay cephesinde durumlar nasıl değişecek. Meryem yeni bölüm Fragmanı ile birlikte bütün dengelerin değişeceğini ve dizinin daha da heyecanlı bölümlerinin bizleri beklediğinin farkındayız. Önümüzdeki 2 veya 3 bölümün çok fazla merak edileceği bu bölüm Fragmanından belli oldu.

Meryem 14. Bölüm Ne Zaman?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Meryem yeni bölümü ile 1 Kasım 2017 Çarşamba günü izleyici ile buluşacak. Dizi haberleri bölümümüzde dizinin tüm haber ve ayrıntılarını yeni Fragmanlarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Meryem dizisi hakkında görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri Meryem dizisi yeni bölüm Fragmanı ile baş başa bırakıyor keyifli seyirler diliyoruz.