Meryem 13. Bölüm izle. Meryem Yeni Bölüm Fragmanı

Meryem 13. Bölüm izle.  Meryem Yeni Bölüm Fragmanı

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Meryem 13. Bölüm fragmanı yayınlandı. Meryem dizisi son bölüm yayınlandıktan sonra herkesin merak ettiği Meryem yeni bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Televizyon ekranlarının sevilen dizisinde bu hafta neler olacak dizi incelemesi bölümümüzde sizlerle.

meryem 13. bölüm izle
meryem 13. bölüm izle

Meryem 13. Bölüm Neler Olacak?

Ekranların sevilen dizisi Meryem yeni bölüm fragmanı Kanal D tarafından yayınlandı. Meryem son bölüm yayınlandıktan sonra izleyicilerin merak ile beklediği yeni bölüm özeti sizlerle.
Meryem, Savaş hakkındaki düşüncelerinin ne kadar yanlış olduğunu ve onu yanlış tanıdığını anlatıyor. Bu durumdan duyduğu pişmanlığı Savaş’a anlatan Meryem aralarındaki buzların erimesini isteyecek. Meryem ayrıca yaşadığı olaylardan yaşadığı hayal kırıklıklarının ardından Savaş’ın karşısına çıkmasının büyük bir şans olduğunu yüzüne söyleyecek. Yoksa ikili arasında bir aşkın temelleri mi atılıyor? Hep birlikte izleyip göreceğiz elbette ama yeni bölüm fragmanında ilk defa böyle bir yakınlaşmanın açıkça anlatıldığını izleyeceğiz.

Meryem’in duyduğu üzüntünün sebebinin kendi olduğunu düşünecek olan Savaş kendisine öz eleştiri yapacak ve yaşanan olayları tekrar gözden geçirecektir. Herkesin merak ettiği tek konu ise Savaş ile Meryem arasındaki bu çıkmaz nasıl bir sonuç ile bitecek.

Meryem 13. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan yerli dizi Meryem yeni bölümü ile 25 Ekim 2017 Çarşamba akşamı saat 20.00 de ekranlara gelecek. Dizi ile ilgili haber ve gelişmeleri konumuzdan takip etmeye devam edebilirsiniz. Sizleri Meryem dizisi 13. Bölüm Fragmanı ile baş başa bırakıyoruz şimdiden keyifli seyirler.