Home / Dizi Fragmanları / Meryem 13. Bölüm izle. Meryem Yeni Bölüm Fragmanı

Meryem 13. Bölüm izle. Meryem Yeni Bölüm Fragmanı


Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Meryem 13. Bölüm fragmanı yayınlandı. Meryem dizisi son bölüm yayınlandıktan sonra herkesin merak ettiği Meryem yeni bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Televizyon ekranlarının sevilen dizisinde bu hafta neler olacak dizi incelemesi bölümümüzde sizlerle.

meryem 13. bölüm izle
meryem 13. bölüm izle

Meryem 13. Bölüm Neler Olacak?

Ekranların sevilen dizisi Meryem yeni bölüm fragmanı Kanal D tarafından yayınlandı. Meryem son bölüm yayınlandıktan sonra izleyicilerin merak ile beklediği yeni bölüm özeti sizlerle.
Meryem, Savaş hakkındaki düşüncelerinin ne kadar yanlış olduğunu ve onu yanlış tanıdığını anlatıyor. Bu durumdan duyduğu pişmanlığı Savaş’a anlatan Meryem aralarındaki buzların erimesini isteyecek. Meryem ayrıca yaşadığı olaylardan yaşadığı hayal kırıklıklarının ardından Savaş’ın karşısına çıkmasının büyük bir şans olduğunu yüzüne söyleyecek. Yoksa ikili arasında bir aşkın temelleri mi atılıyor? Hep birlikte izleyip göreceğiz elbette ama yeni bölüm fragmanında ilk defa böyle bir yakınlaşmanın açıkça anlatıldığını izleyeceğiz.


Meryem’in duyduğu üzüntünün sebebinin kendi olduğunu düşünecek olan Savaş kendisine öz eleştiri yapacak ve yaşanan olayları tekrar gözden geçirecektir. Herkesin merak ettiği tek konu ise Savaş ile Meryem arasındaki bu çıkmaz nasıl bir sonuç ile bitecek.

Meryem 13. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan yerli dizi Meryem yeni bölümü ile 25 Ekim 2017 Çarşamba akşamı saat 20.00 de ekranlara gelecek. Dizi ile ilgili haber ve gelişmeleri konumuzdan takip etmeye devam edebilirsiniz. Sizleri Meryem dizisi 13. Bölüm Fragmanı ile baş başa bırakıyoruz şimdiden keyifli seyirler.

Check Also

Dört Akademi Üyesi, Oscar Seçimlerini Açıkladı!

91. yılında bulunan Oscar Ödülleri, verilen oyları her yıl gizlilik içerisinde tutuyordu. Ancak bu yıl basına sızan bilgiye göre dört Akademi üyesi hangi filmlere ve isimlere oy verdiklerini açıkladı. Akademi'nin tüm gelenekleri bozduğu törene imza atacak olması da oldukça tepki topladı. İsimleri açıklanmayan Akademi üyelerine Los Angeles Times sorular yöneltti. Bu soruların cevaplarında ise En İyi Film kategorisinde iki Roma, iki Black Panther oyu; En İyi Yönetmen kategorisinde üç Alfonso Cuaron ve bir -adaylık alamayan- Bradley Cooper oyu; En İyi Orijinal Senaryo kategorisinde bir First Reformed, iki The Favourite, bir de Roma oyu; En İyi Uyarlama Senaryo kategorisinde iki If Beale Street Could Talk, bir BlackKklansman, bir Can You Ever Forgive Me? oyu; En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde üç Olivia Colman ve bir Melissa McCarthy oyu; En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde iki üye Christian Bale ve Rami Malek arasında gidip geldiğini açıklarken bir Rami Malek, bir de Willem Dafoe oyu; En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu kategorisinde üç Richard E. Grant ve bir Adam Driver oyu çıkarken, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu kategorisinde ise üç Regina King oyu verilirken bir kişi Emma Stone, Rachel Weisz ve Regina King arasında tam bir karar veremediğini belirtti.