Meryem 12. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Özeti

Meryem 12. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Özeti
Loading...

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Meryem 12. Bölüm fragmanı yayınlandı. Meryem dizisi son bölüm yayınlandıktan sonra izleyiciler yeni bölümü merak ile beklemeye başladı. Meryem yeni bölüm fragmanı ve dizi ile ilgili ip uçlarını dizi incelemesi bölümünde sizler için ele alıyoruz.

meryem 12. bölüm izle
meryem 12. bölüm izle

Meryem 12. Bölüm Neler Olacak?

Meryem dizisi bu hafta yine nefes kesen bir bölümü daha geride bıraktı. Meryem yeni bölüm detaylarını sizler için araştırdık.

Loading...

Yerli dizi Meryem yeni bölüm özetinde Oktay büyük bir sırrı öğreniyor ve bu sır ile dengeler tekrar değişecek. Berk, gizli olan cinayetin bütün detaylarını Beliz ile paylaşır. Beliz ise Berk’in babasını kimin öldürdüğünü ve detayları duyduğunda oldukça etkilenmiştir ve bu şaşkınlığı gizleyemez. Yurdal Sargun cephesinde ise kritik gelişmeler yaşanacak. Oğlu Savaş’ın kendisine sırt çevirmesi ile beraber Yurdal cinayetten yargılanacak mı? Meryem dizisi yeni bölüm özetinin en can alıcı noktası ise büyük sırrın ortaya çıkması. Bu durumda Yurdal Sargun cinayetten yargılanacak mı bunu dizi başladığında görebileceğiz.

Meryem 12. Bölüm Ne Zaman Hangi Kanalda?

Meryem son bölümü ile ekranlara geldikten sonra dizinin takipçileri Meryem dizisi yeni bölümü merak etmeye başlamışlardı. Meryem yeni bölümü ile 18 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00’da Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Dizi haberleri köşemizde sizlere Meryem dizisi yeni bölüm hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz. Meryem dizisi hakkında yorumlarınızı ve merak ettiklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sizleri Meryem 12. Bölüm fragmanı ile baş başa bırakıyoruz keyifli seyirler.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video