You are here

Merakla Beklenen “Ant-Man ve Wasp”ta Kimler Var?

Marvel’ın yeni süper kahraman filminden karakter posterleri yayınlandı.

Süper kahraman furyasını devam ettiren “Ant-Man ve Wasp”tan karakter posterleri görücüye çıktı. Bakalım yeni Marvel filminde hangi oyuncuları ve karakterleri izleyeceğiz?

İlk filmden başrol Paul Rudd, “Lost” dizisinin Altın Küre adayı yıldızı Evangeline Lilly, Michael Peña, Judy Greer, Abby Ryder Fortson, David Dastmalchian, Vanessa Ross ve 2 Oscar ödüllü Michael Douglas oyuncu kadrosuna geri dönerken, 3 Oscar adayı Michelle Pfeiffer, Hannah John-Kamen, “Justified” ile Emmy’e aday gösterilen Walton Goggins, Oscar adaylığı bulunan Laurence Fishburne ve Randall Park gibi isimleri ilk defa bu filmde izleyeceğiz.

Scott Lang hem bir süper kahraman hem de bir baba olmanın zorluklarıyla boğuşmaktadır. Hayatının iki yanını da dengede tutmaya çalışan Scott hem iyi bir baba, hem de sorumluluk sahibi kahraman Ant-Man olmak için çabalarken, Hope van Dyne ve Dr. Hank Pym acil bir görevle kapısını çalarlar. Scott bir kez daha kostümünü giymeli ve The Wasp ile işbirliği yaparak geçmişindeki sırları çözmek için işe koyulmalıdır…

 “Ant-Man ve Wasp” ülkemizde 6 Temmuz’da vizyona girecek.

Yönetmen:
Can Ulkay

Oyuncular:
İsmail Hacıoğlu, Çetin Tekindor

Tür : Dram

Top