Blake Lively başrollü gizem gerilim filmi “Küçük Bir Rica”da Emily’e ne oldu?

Stil sahibi gerilim Küçük Bir Rica‘dan yeni altyazılı fragman geldi. Fenomen olan “Gossip Girl” dizisi ile parlayan kariyerini birbirinden iddialı projelerle taçlandıran Blake Lively ve Hollywood’un kadın komedilerinin sevilen yüzü Anna Kendrick‘i barollerine yerleştiren gizem gerilim filmi kaybolan Emily’nin peşine düşüyor.

Yoğun bir iş kadını olan Emily günün birinde çocuğunu tek başına büyüten vlogger anne arkadaşı Stephanie’den ‘küçük bir ricada’ bulunur. Stephanie’den istenen şey Emily’nin beş yaşındaki oğlunu okuldan almasıdır. Ricayı yerine getiren Stephanie’yi şaşırtan şey ise Emily’nin beklenmedik bir şekilde ortadan kaybolmasıdır. Emily’ye ulaşmak için telefonlar, mesajlar çare etmeyince Stephanie vlogunun takipçilerini de devreye sokar. Ancak asıl kabus Stephanie ile Emily’nin kocası endişeli arayışlarının sonunda Emily’ye ulaşınca başlayacaktır…

Bu ihanet, sırlar ve ifadeler, sevgi ve sadakat, cinayet ve intikam dolu şık gerilim filmi Darcy Bell’in aynı isimli romanından beyaz perdeye uyarlanıyor. Uyarlamanın yönetmen koltuğunda efsane seri ‘Hayalet Avcıları’nın kadınları temel alan yeni versiyonu ve romantik komedi ‘Nedimeler’de imzası bulunan yönetmen Paul Feig oturuyor.

Kadrosunda Henry Golding, Andrew Rannells, Linda Cardellini, Jean Smart ve Rupert Friend’in de yer aldığı “Küçük Bir Rica” 14 Eylül‘de sinemalarımızda dönmeye başlayacak.

Yönetmen:
Can Ulkay

Oyuncular:
İsmail Hacıoğlu, Çetin Tekindor

Tür : Dram