Korku Türündeki “Kadavra” Filminden Yeni Poster

  • 3 ay ago
  • 35
  • Kasım 6, 2018 9:11 edited
Korku Türündeki “Kadavra” Filminden Yeni Poster
Loading...

Doğaüstü korku filmi Kadavra‘nın yeni posteri geldi. Hollandalı yönetmen Diederik Van Rooijen‘ın imzasını taşıyan film, paranormal korku filmlerinin musallat temasına yeni bir örnek ekliyor. Taze yetenek Kirby Johnson ve Pretty Little Liars‘ın Emily’si Shay Mitchell filmin başrollerini üstleniyor.

Amerikan yapımı korku filmi “Kadavra”da Castle dizisinin güzeli Stana KaticAquarius‘tan tanıdığımız yakışıklı oyuncu Grey DamonWestworld‘ün Peter Abernathy’si Louis Herthum ve emektar oyuncu James A. Watson, Jr. da yer alıyor.

Loading...

Genç bir kadın olan Megan Reed, eski bir polistir. Çok sevdiği mesleğini ardında bırakmış olmasının sebebi ise geçmişteki madde bağımlılığıdır. Rehabilitasyona giren ve aylarca sarfedilen emeğin ardından kendini toparlamayı başaran Megan, artık bağımlılığından kurtulduğu hastanenin geceyarısı vardiyasında bekçi olarak çalışmaktadır. Megan işe başladıktan bir süre sonra hastane morguna vahşice öldürülmüş bir kadın cesedi getirilir. Bu ceset bie şeytan çıkarma ayininde hayatını kaybeden Hannah Grace’e aittir. Cesedin gelişiyle birlikte garip ve ürpertici deneyimler yaşamaya başlayan Megan, parçalanmış olan bedenin acımasız bir şeytani güç tarafından ele geçirilmiş olabileceğinden şüphelenmeye başlar. Kilit altındaki binada tek başına olan genç kadın, hayatta kalabilmek için tüm gücünü kullanmak zorundadır…

Senaryosunda Brian Sieve‘in imzası bulunan korku filmi 30 Kasım’da Amerika’da vizyona girecek.

Senaryosunda Brian Sieve‘in imzası bulunan korku filmi 30 Kasım’da Amerika’da vizyona girecek.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video