Korku Filmi “Tanrıdan Gelen” Sizi Gizeme Davet Ediyor!

  • 6 ay ago
  • 93
  • Temmuz 30, 2018 8:28 edited
Loading...

Korku filmi “Tanrıdan Gelen”in altyazılı fragmanı yayınlandı.

Korku filmi Tanrıdan Gelen ile büyük bir gizemi çözmeye davetlisiniz. “Tanrıdan Gelen” filminde gizem ve korku iç içe geçiyor, seyirciler ölüler ile yaşayanlar dünyası arasında bir yolculuğa çıkıyor. Filmden altyazılı fragman yayınlandı.

“Tanrıdan Gelen”, şüpheli bir ölümü araştıran psişik güçlere sahip bir adamın hikayesini anlatıyor. Psişik güçleri olan John Dunning ölüler ile iletişim kurabilmektedir. Bellvue ailesi başına gelen olaydan dolayı oldukça güç durumdadır ve John bir anda kendisini bu olayı araştırırken bulur. Ailenin son varisi şüpheli bir şekilde ölünce John bu gizemli ölümü aydınlatmaya çalışır. O bu şüpheli ölüm ile ilgili araştırma yaparken gazeteci Valeria Kreuger’de onun yaptığı her şeyi kayıt altına alır. Yapılan araştırmalar sonucu ölüm nedeninin cinayet olduğu ortaya çıkar. John bir anda bu cinayetin tek şüphelisi haline gelir. Oklar tamamen onu göstermektedir ve John’un kendisini aklamaktan başka çaresi yoktur. John aklını kaçırmadan ve olaylar daha da kötüye gitmeden önce bu aile ve kendisi ile ilgili gerçekleri ortaya çıkarmalıdır…

Loading...

Korku filminin başrolünü üstlenen J. Van Auken, aynı zamanda filmin belkemiği görevi görüyor. Auken filmin kurgusunu, müziklerini, yapımcılığını, senaryosunu ve yönetmenliğini de kendisi üstleniyor. Çiçeği burnunda yönetmenin ilk uzun metraj filminin kadrosunda aynı zamanda Alex KleinJosh Robert ThompsonLillian Solange Beaudoin ve Phil Miler da yer alıyor. “Tanrıdan Gelen” 24 Ağustos‘ta sinemalarımıza uğrayacak.

Yönetmen:
Ozan Açıktan

Oyuncular:
Engin Günaydın, Demet Evgar

Tür : Komedi


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video