“Kod Adı: Sosisli” ile Macera Başlıyor!

  • 6 ay ago
  • 92
  • Temmuz 25, 2018 6:44 edited
“Kod Adı: Sosisli” ile Macera Başlıyor!
Loading...

“Kod Adı: Sosisli” sinemalarda dönmeye başladı.

Almanya yapımı aksiyon komedi filmi Kod Adı: Sosisli sinemalarda! Oyuncu kadrosunda Til SchweigerMatthias SchweighöferHeino FerchAnne SchäferLisa Tomaschewsky gibi isimlerin yer aldığı film, seyircilerine eğlenceli bir macera vadediyor.

Loading...

Theo ve Luke birbirinden tamamen farklı yapıda olan iki polis memurudur. Birisi işleri kaba kuvvetle çözerken diğeri ise olayları aklı ile çözmeye çalışır. Büyükelçinin kızının kaçırılması ikisinin bir araya gelmesine neden olur. Ancak bu tamamen zıt karakterlerdeki ikili, bir arada işleri yürütebilmek konusunda bir hayli zorlanacaktır. Kaçırılan kızı her şey için geç olmadan önce kurtarmak için birlikte çalışmak zorunda olan Theo ve Luke, bu uğurda zorlu bir maceraya atılır. Çünkü kızın kaçırılması basit bir fidye isteme olayından çok daha fazlasıdır. İki polis memuru, farklılıklarını bir kenara bırakıp bu işi çözmek zorundadır…

Japonya’da Qualite Fantastic Cinema Collection’da da yer bulmuş olan aksiyon – komedi filminin senaryosunu Tripper Clancy üstleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise solo olarak ikinci üzün metrajına imza atan Torsten Künstler oturuyor. Eğlenceli aksiyon-komedi filmi “Kod Adı: Sosisli”ye biletlerinizi hemen buradan alabilirsiniz.


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video