Home / Dizi Fragmanları / Kızlarım İçin – 10. Bölüm Fragmanı

Kızlarım İçin – 10. Bölüm Fragmanı


Kızlarım İçin – 10. Bölüm Fragmanı – 06.02.2018

 

Kanal: Kanal D
Tür: Dram
Sezon: 1
Yayın Günü: Salı
Yayın Saati: 22:15
Bölüm: 10

Hadiseler gitgide daha da içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Selva’yı başka bir adamla basan Çetin onu kapının önüne koyar.
Perişan Selva’ysa kendisine yapılan komplonun farkında olmadan oğlundan ayrılmamak için çırpınır.
Ama ne yazık ki hiçbir fayda sağlamaz. Yaşar, Selva’ya destek edebilecek mi?
Öbür taraftan Sumru’ya aşık olan iki erkek; Tayfun ve Egemen bir defa daha karşı karşıya kazanç. Ancak bu sefer Tayfun, Egemen’i öldürmeye kararlıdır. Egemen vefattan kurtulabilecek mi?


Kızların ve Yaşar’ın hakikat tasayı ise Hüma’dır. Hüma’nın böbrek rahatsızlığı her şeyi alt üst eder.
Yaşar canından çok hoşlandığı kızının öz kızı olmadığını bilir. Hüma, Zübeyir’in kızıdır.
Ve Zübeyir’in böbreğine Mecburdur. Yaşar bu vaziyette ne yapacak? Zübeyir’i bulup Hüma’yı kurtarabilecek mi?

Check Also

Dört Akademi Üyesi, Oscar Seçimlerini Açıkladı!

91. yılında bulunan Oscar Ödülleri, verilen oyları her yıl gizlilik içerisinde tutuyordu. Ancak bu yıl basına sızan bilgiye göre dört Akademi üyesi hangi filmlere ve isimlere oy verdiklerini açıkladı. Akademi'nin tüm gelenekleri bozduğu törene imza atacak olması da oldukça tepki topladı. İsimleri açıklanmayan Akademi üyelerine Los Angeles Times sorular yöneltti. Bu soruların cevaplarında ise En İyi Film kategorisinde iki Roma, iki Black Panther oyu; En İyi Yönetmen kategorisinde üç Alfonso Cuaron ve bir -adaylık alamayan- Bradley Cooper oyu; En İyi Orijinal Senaryo kategorisinde bir First Reformed, iki The Favourite, bir de Roma oyu; En İyi Uyarlama Senaryo kategorisinde iki If Beale Street Could Talk, bir BlackKklansman, bir Can You Ever Forgive Me? oyu; En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde üç Olivia Colman ve bir Melissa McCarthy oyu; En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde iki üye Christian Bale ve Rami Malek arasında gidip geldiğini açıklarken bir Rami Malek, bir de Willem Dafoe oyu; En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu kategorisinde üç Richard E. Grant ve bir Adam Driver oyu çıkarken, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu kategorisinde ise üç Regina King oyu verilirken bir kişi Emma Stone, Rachel Weisz ve Regina King arasında tam bir karar veremediğini belirtti.