“Kapalak Kızı”ndan Animasyon Tanıtım!

  • 7 ay ago
  • 127
  • Haziran 18, 2018 12:03 edited

Yerli korku “Kapalak Kızı”ndan animasyon tanıtım filmi geldi.

Kapalak Kızı‘ndan gelen animasyon tanıtım ile filmin doğaüstü varlığının geçmişine göz atın. Yepyeni yerli korku filmi “Kapalak Kızı”ndan gelen tanıtım videosunda, filmde seyircileri bir hayli korkutacak olan Kapalak Kızı karakterinin köklerine dönüyoruz ve başına neler geldiğini keşfediyoruz. Gelen videoda, alışık olmadığımız “kapalak” kelimesinin de, İbrani dilince “öbür dünyadan gelen” olduğunu öğreniyoruz.

1990’lı yıllarda Karadeniz dağlarının arasındaki Giresun’da yaşanan bir olay, birçok kişinin hayatını değiştirir. Okulun güzel hademesi Ayşe, 19 yaşında bir genç kızdır. Sevdiği adamın asker yolunu gözleyen Ayşe, günün birinde okulun müdürü tarafından tecavüze uğrar. Bu olay Ayşe’nin hayallerini yıktığı gibi, kendi canını da almasına sebep olur. Utancından kendi canını alan Ayşe’nin yaslı annesi için bu acı dayanılmaz olur. Kızının intikamını almaya kararlı olan acılı anne, okul müdürüne büyü yaptırır. Ancak her kötülüğün sahibine dönmesi gibi, annesinin yaptırdığı büyü de Ayşe’yi etkiler. Genç kızın ruhu artık okulun bölgesine hapsolmuştur. Ayşe’nin ruhunun öğrenciler tarafından görülmeye başlanması üzerine okul terk edilir. Ancak Ayşe, kendisinin ölümüne sebep olan müdürden intikamını almayı başarır. O günden bu yana da Ayşe’nin ruhu bölgede korku salmaktadır. Can Yavuz ve ekibi, Ayşe’nin musallat olduğu okulu bulmak ve paranormal olayları kaydetmek için çıktıkları yolculukta, sık ormanın içinde yol alırken, hazır olmadıkları pek çok dehşete tanıklık edeceklerdir…

Yönetmen koltuğunu Ramazan Özer ve Fatih Gürler‘in üstlendiği yerli korku filminde başrolleri Can YavuzArifhan Durmuş ve Alperen Demirtaş üstleniyor. Filmin senaryosu ise Gurbet Gurur Cantürk‘ün imzasını taşıyor.

“Kapalak Kızı” 13 Temmuz’da vizyona girecek.

Yönetmen:
Ramazan Özer, Fatih Gürler

Oyuncular:
Can Yavuz, Arifhan Durmuş

Tür : Korku


Choose A Format
Kişilik Testi
Trivia
Anket
Hikaye
Liste
Video